Intencje Mszy Świętej

Bledzew, 11.04.2021 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na Niedzielę Miłosierdzia Bożego

 

Sobota w Oktawie Wielkanocny – 10.04.2021 r.

18.00 – + Józefa Fortuniak (k) – greg. 7
18.00 – Henryka (k) Siuda oraz zm. z rodz. Siuda i Orszulak

Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021 r.
08.00 –  W intencji naszych sióstr w ich święto

12.30 – + Józefa Fortuniak (greg. 8) o spokój duszy i dar nieba dla zmarłej
mamy (int. od dzieci: Waldemara, Karola i Bogumiły z rodzinami)


Poniedziałek – 12.04.2021 r.

18.00 – + Józefa Fortuniak (k) – greg. 9
18.00 – + Bożena Milka (w m-c po pogrzebie)

 

Wtorek – 13.04.2021 r.
18.00 – W int. wnuka Dmytra w kolejną rocznicę urodzin z prośbą o potrzebne
łaski, zdrowie, opiekę Pana Jezusa i Matki Najświętszej oraz o
potrzebne łaski dla Lidii, Roksany i Marii

 

Środa – 14.04.2021 r. (święto chrztu Polski)

18.00 – + Józefa Fortuniak (k) – greg. 11

Czwartek – 15.04.2021 r.

18.00 – ++ Jan, Tatiana, Walentyna Duwałko o darowanie win i łaskę nieba.
+ Regina Lepki

Piątek – 16.04.2021 r.
18.00 –
+ Józefa Fortuniak (k) – greg. 13
18.00 – + Aleksnder Trojanowski (int. od żony)

Sobota – 17.04.2021 r.

18.00 – + Józefa Fortuniak (k) – greg. 14
18.00 – ++ Irena, Andrzej i Władysław Ruman

III Niedziela Wielkanocna – 18.04.2021 r.
08.00 –  + Józefa Fortuniak (greg. 15)

12.30 – + Henryk Wyskocki i zmarłych z rodziny.

Uroczystość I Komunii św.

 

 

Intencje mszalne w kościołach filialnych na Niedzielę Miłosierdzia Bożego 

Stary Dworek
Niedziela Miłosierdzia Bożego 11.04.2021r.

09.00 – ++ Zofia, Wacław Frankowscy i Katarzyna Chylińska

Czwartek 15.04.2021r.

17.00 – +  Józefa Fortuniak (greg. 15)
III Niedziela Wielkanocna 18.04.2021r.

09.00 – ++ z rodziny Banasiak: Danuta (1 rocz. śm.), Kazimierz i Piotr 

Zemsko
Niedziela Miłosierdzia Bożego 11.04.2021r.

10.30 – ++ Jan, Tadeusz Klocek i zm. z rodz. Kałuskich

III Niedziela Wielkanocna 18.04.2021r.

10.30 – ++ Antoni Poźniak oraz zm. z rodz.

 

Popowo

Niedziela Miłosierdzia Bożego 11.04.2021r.

12.00 – ++ Stefan Głogowski oraz Jakub i Rozalia

Wtorek 13.04.2021r.

18.00 – + Józefa Fortuniak (greg. 10)

III Niedziela Wielkanocna 18.04.2021r.

12.00 – ++ Dominika, Marian, Waldemar, Henryk i Czesław Marianowscy
Chycina
Niedziela Miłosierdzia Bożego 11.04.2021r.

09.30 – + Jan Kaniuk (14 rocz. śm.)
III Niedziela Wielkanocna 18.04.2021r.

09.30 – ++ Adela Szymczyk (5 rocz. śm.) i Adam Szymczyk (25 rocz. śm.)

Goruńsko

Niedziela Miłosierdzia Bożego 11.04.2021r.

11.00 – + Mariola Kukla oraz o umocnienie i pocieszenie dla Rodziny

III Niedziela Wielkanocna 18.04.2021r.

11.00 – int. wolna

Bledzew, 04.04.2021 r. 

Intencje Mszalne w Bledzewie na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 

Wielka Sobota – 03.04.2021 r. – Msza św. Wigilii Paschalnej

21.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o otwartość serca na dalsze
Boże prowadzenie

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 04.04.2021 r.
06.00 –  W intencji Parafii

12.30 – + Józefa Fortuniak (greg. 1) o spokój duszy i dar nieba dla zmarłej
mamy (int. od dzieci: Waldemara, Karola i Bogumiły z rodzinami)

Poniedziałek w Oktawie Wielkanocny – 05.04.2021 r.

08.00 – + Józefa Fortuniak (k) – greg. 2
12.30 – ++ Henryk Bok, Stanisław Roszak oraz Joanna i Józef Świercz 

Wtorek w Oktawie Wielkanocny – 06.04.2021 r.
18.00 – + Józefa Fortuniak (k) – greg. 3 

Środa w Oktawie Wielkanocny – 07.04.2021 r.
18.00 – + Józefa Fortuniak (k) – greg. 4
Czwartek Oktawie Wielkanocny – 08.04.2021 r.
18.00 – + Józefa Fortuniak (k) – greg. 5

Piątek w Oktawie Wielkanocny – 09.04.2021 r.
18.00 –
+ Józefa Fortuniak (k) – greg. 6
18.00 – ++ Emilia Morawska (11 rocz. śm.) i Zdzisław Morawski

Sobota w Oktawie Wielkanocny – 10.04.2021 r.

18.00 – + Józefa Fortuniak (k) – greg. 7
18.00 – Henryka (k) Siuda oraz zm. z rodz. Siuda i Orszulak

Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11.04.2021 r.
06.00 –  W intencji naszych Sióstr zakonnych w ich święto

12.30 – + Józefa Fortuniak (greg. 8) o spokój duszy i dar nieba dla zmarłej
mamy (int. od dzieci: Waldemara, Karola i Bogumiły z rodzinami) 

Intencje mszalne w kościołach filialnych na Niedzielę Wielkanocną 

Stary Dworek
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 04.04.2021r.

09.00 – ++ Jan i Janina Kaweccy

Poniedziałek Wielkanocny 05.04.2021r.

09.00 – +  Dariusz Diwyk (int. od ojca i Barbary)
Niedziela Miłosierdzia Bożego 11.04.2021r.

09.00 – ++ Zofia, Wacław Frankowscy i Katarzyna Chylińska

Zemsko
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 04.04.2021r.

10.30 – + Jarosław Baryła
Poniedziałek Wielkanocny 05.04.2021r.

10.30 – + Kazimierz Szukiel
Niedziela Miłosierdzia Bożego 11.04.2021r.

10.30 – ++ Jan, Tadeusz Klocek i zm. z rodz. Kałuskich

 

Popowo

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 04.04.2021r.

12.00 – ++ Jan i Marianna Dawidowicz ++ Mieczysław, Krzysztof,
Mariusz Fras oraz Magdalena Bobras

Poniedziałek Wielkanocny 05.04.2021r.

12.00 – + Henryk Rutkowski (2 rocz. śm.)

Wtorek 06.04.2021r.

18.00 – + Janina Mikuła (m-c po pogrzebie)

Niedziela Miłosierdzia Bożego 11.04.2021r.

12.00 – ++ Stefan Głogowski oraz Jakub i Rozalia
Chycina
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 04.04.2021r.

09.30 – ++ Zmarłych Rodziców: Kazimiera (k) i Józef Nowak
Poniedziałek Wielkanocny 05.04.2021r.

09.30 – ++ Zmarłych Rodziców: Stanisław i Apolonia Mokrzyccy
oraz zm. z rodziny
Niedziela Miłosierdzia Bożego 11.04.2021r.

09.30 – + Jan Kaniuk (14 rocz. śm.)

 

Goruńsko

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 04.04.2021r.

11.00 – + Mariola Kukla oraz o umocnienie i pocieszenie dla Rodziny
Poniedziałek Wielkanocny 05.04.2021r.

11.00 – ++ zm. z rodz. Ruman: Irena (4rocz. śm.), Władysław i Andrzej

Niedziela Miłosierdzia Bożego 11.04.2021r.

11.00 – + Mariola Kukla oraz o umocnienie i pocieszenie dla Rodziny

Bledzew, 28.03.2021 r. 

Intencje Mszalne w Bledzewie na Niedzielę Męki Pańskiej 

Sobota 27.03.2021 r.
17.00 – O zdrowie dla ks. proboszcza oraz sióstr Jezusa Miłosiernego
             (int. od Żywego Różańca)        

VI Niedziela Męki Pańskiej (Niedziela Palmowa)– 28.03.2021 r.
08.00 –  ++ Andrzej Gambal i Jan Gambal
12.30 – ++ Kajetan i Edwin Andrzejewscy oraz zm. z rodz. Andrzejewskich
                   i Siuda

Poniedziałek – 29.03.2021 r.
18.00 – + Zdzisław Roszak o łaskę nieba (15 rocz. śm.) 

Wtorek – 30.03.2021 r.
18.00 – + Aleksander Trojanowski (w m-c po pogrzebie) 

Środa 31.03.2021 r.
18.00 – + Anita Rawińska (int. od Stowarzyszenia i Rady Rodziców przy Szkole
                Podstawowej w Bledzewie)
Wielki Czwartek 01.04.2021 r. – Msza Wieczerzy Pańskiej
18.00 – W intencji Parafii
18.00 – Dziękczynna za dar kapłaństwa

Wielki Piątek 02.04.2021 r. – Nabożeństwo Męki Pańskiej  - godz. 19.00

Wielka Sobota – 03.04.2021 r. – Msza św. Wigilii Paschalnej
21.00
– Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o otwartość serca na dalsze
             Boże prowadzenie
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 04.04.2021 r.
06.00 –  W intencji Parafii
12.30 – + Józefa Fortuniak (greg. 1) o spokój duszy i dar nieba dla zmarłej
                mamy (int. od dzieci: Waldemara, Karola i Bogumiły z rodzinami) 

Intencje mszalne w kościołach filialnych na Niedzielę Męki Pańskiej 

Stary Dworek
VI Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Palmowa 28.03.2021r.
09.00 – ++ Adamina (k), Franciszek i Wacław Płoszka oraz Kazimierz Sroka

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 04.04.2021r.
09.00 – ++ Jan i Janina Kaweccy

Zemsko
VI Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Palmowa 28.03.2021r.
10.30 – ++ Kazimierz i Rozalia Kańscy

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 04.04.2021r.
10.30 – + Jarosław Baryła 

Popowo

VI Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Palmowa 28.03.2021r.
12.00 – ++ Mieczysław, Krzysztof, Mariusz Fras;
             ++ Jan i Marianna Dawidowicz oraz Magdalena Bobras

Wtorek Wielkiego Tygodnia 30.03.2021r.
18.00 – + Maria Szymańska

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 04.04.2021r.
12.00 – ++ Jan i Marianna Dawidowicz ++ Mieczysław, Krzysztof,
                   Mariusz Fras oraz Magdalena Bobras

Chycina
VI Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Palmowa 28.03.2021r.
09.30 – ++ Zmarłych Rodziców: Jan i Zofia oraz Władysław i Maria

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 04.04.2021r.
09.30 – ++ Zmarłych Rodziców: Kazimiera (k) i Józef Nowak

Goruńsko

VI Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Palmowa 28.03.2021r.
11.00 – W int. wspólnoty parafialnej o dobre owoce rekolekcji

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 04.04.2021r.
11.00 – int. wolna

Bledzew, 21.03.2021 r. 

Intencje Mszalne w Bledzewie na V Niedzielę Wielkiego Postu 

Sobota 20.03.2021 r. (rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje)

17.00 – Z okazji urodzin Marii – dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski
z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

V Niedziela Wielkiego Postu– 21.03.2021 r.
08.00 –  + Janina Gambal (int. od uczestników pogrzebu)
12.30 – + Alojzy Kulczyński (w 2 rocz. śmierci) 

Poniedziałek – 22.03.2021 r.
18.00W intencji żony Angeliki o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki
              Bożej 

Wtorek – 23.03.2021 r.
18.00 – O powrót do Boga i siebie nawzajem 

Środa 24.03.2021 r.

18.00 – W intencji siostry Marii w dniu 80 –tych urodzin o Boże
błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
(intencja od siostry Haliny z mężem) 

Czwartek 25.03.2021 r. – uroczystość Zwiastowania Pańskiego

17.00 – W intencji siostry  Elizy przełożonej domu sióstr w Bledzewie w dniu
urodzin o wszelkie potrzebne łaski

Piątek 26.03.2021 r.
17.00
– W rocznicę urodzin Ewy i Mirosława Szymeczko oraz za dzieci, wnuki
i o szczęśliwe rozwiązanie córki Magdaleny

17.00 – + Helena i Tadeusz Fortuniak oraz zm. z rodziny Fortuniak i Lis 

Sobota 27.03.2021 r.
17.00 – O zdrowie dla ks. proboszcza oraz sióstr Jezusa Miłosiernego
             (int. od Żywego Różańca)        

VI Niedziela Męki Pańskiej (Niedziela Palmowa)– 28.03.2021 r.
08.00 –  ++ Andrzej Gambal i Jan Gambal
12.30 – ++ Kajetan i Edwin Andrzejewscy oraz zm. z rodz. Andrzejewskich
                   i Siuda 

Intencje mszalne w kościołach filialnych na V Niedzielę Wielkiego Postu 

Stary Dworek
V Niedziela Wielkiego Postu 21.03.2021r.
09.00 – + Emil Butrym (1 rocz. śm.)

Wtorek 23.03.2021 r. (spowiedź  godz. 16.40)
17.00 – int. wolna
(Msza rekolekcyjna)

VI Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Palmowa 28.03.2021r.
09.00 – ++ Adamina (k), Franciszek i Wacław Płoszka oraz Kazimierz Sroka 

Zemsko
V Niedziela Wielkiego Postu 21.03.2021r.
10.30 – ++ Marian Konieczny i Otto Konieczny

Środa 24.03.2021 r. (spowiedź godz. 16.40)
17.00 – int. wolna
(Msza rekolekcyjna)

25.03.2021 r. – uroczystość Zwiastowania Pańskiego – odpust
18.00
W int. całej wspólnoty parafialnej o potrzebne łaski

VI Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Palmowa 28.03.2021r.
10.30 – ++ Kazimierz i Rozalia Kańscy 

Popowo

V Niedziela Wielkiego Postu 21.03.2021r.
12.00 – ++ Anna Waroch, Krystyna Dawidowicz i Władysław Waroch
Wtorek 23.03.2021r. (spowiedź 17.00)
17.15 – + Marian Gaweł (w m-c po pogrzebie)

VI Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Palmowa 28.03.2021r.
12.00 – ++ Mieczysława (k), Krzysztof, Mariusz Fras;
             ++ Jan i Marianna Dawidowicz oraz Magdalena Bobras

Chycina
V Niedziela Wielkiego Postu (Msza odprawiana w sobotę 20.03.2021r.)
18.00 – ++ Roman i Teresa Rogala
Poniedziałek 22.03.2021r. (Msza św. rekolekcyjna)
17.00 – + Anna Ciapaj o radość nieba (int. od pracowników AWF Chycina)
Środa 24.03.2021 r. (Spowiedź św. godz. 16.50 i Msza św. rekolekcyjna)
17.15 – + Anna Ciapaj o radość nieba (int. od pracowników AWF Chycina)
VI Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Palmowa 28.03.2021r.
18.00 – ++ Zmarłych Rodziców: Jan i Zofia oraz Władysław i Maria

Goruńsko

V Niedziela Wielkiego Postu (nie ma mszy św. w Goruńsku w niedzielę i podczas rekolekcji. Mieszkańców zapraszamy do Chyciny w sobotę 20 marca na godz. 18.00 na mszę św. z nauką rekolekcyjną oraz w poniedziałek o 17.00 i w środę o 17.15)
VI Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Palmowa 28.03.2021r.
11.00 – W int. wspólnoty parafialnej o dobre owoce rekolekcji

                                                                                                       Bledzew, 14.03.2021 r.

Intencje Mszalne w Bledzewie na IV Niedzielę Wielkiego Postu 

Sobota 13.03.2021 r.
17.00 -  + Szczepan +Katarzyna +Marian +Kazimierz Wesołowscy        

IV Niedziela Wielkiego Postu– 14.03.2021 r.
08.00 –  ++ Zdzisław Morawski (27 r. śm.) i Emilia Morawska
12.30 – W int. rodz. Wesołowskich Piotra i Małgorzatę oraz syna Piotra o Boże
              błogosławieństwo i potrzebne łaski 

Poniedziałek – 15.03.2021 r.
17.00 – Dziękczynna za otrzymaną łaskę z prośbą o powrót do zdrowia córki
             oraz o umocnienie wiary w jej rodzinie 

Wtorek – 16.03.2021 r.
17.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej 

Środa 17.03.2021 r.
17.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

Czwartek 18.03.2021 r.
17.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

Piątek 19.03.2021 r. – uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP
17.00 – ++ Józef Rosiak, Józef Cap oraz zm. z rodziny 

Sobota 20.03.2021 r. (rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje)
17.00 – Z okazji urodzin Marii – dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski
             z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo        

V Niedziela Wielkiego Postu– 21.03.2021 r.
08.00 –  + Janina Gambal (int. od uczestników pogrzebu)
12.30 – + Alojzy Kulczyński (w 2 rocz. pogrzebu) 

Intencje mszalne w kościołach filialnych na IV Niedzielę Wielkiego Postu 

Stary Dworek
IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021r.
09.00 – +Helena +Wojciech +Halina +Stanisław Pawlik

19.03.2021 r. – uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

18.00 – W intencji wszystkich mieszkańców Starego Dworka oraz darczyńców
wspierających remont dachu i renowację obrazu św. Bernarda
18.00 – W intencji Parafii

V Niedziela Wielkiego Postu 21.03.2021r.
09.00 – + Emil Butrym (1 rocz. śm.)

Zemsko
IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021r.
10.30 – ++Józef i Józefa(k) Tenetyło oraz  Grażyna Baryła  i Zofia Waszyńska

V Niedziela Wielkiego Postu 21.03.2021r.
10.30 – ++ Marian Konieczny i Otto Konieczny 

Popowo

IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021r.
12.00 – ++ Mieczysław i Krzysztof  Fras, Apolonia i Tomasz  Fras  oraz Kazimierz Fras

Wtorek 16.03.2021r.
18.00 – + Wojciech Matysek (w m-c po pogrzebie)

V Niedziela Wielkiego Postu 21.03.2021r.
12.00 – ++ Anna Waroch, Krystyna Dawidowicz i Władysław Waroch

Chycina
IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021r.

9.30- W int. Damianka o zdrowy rozwój duchowy,  psychiczny i fizyczny oraz o nawrócenie jego rodziców
V Niedziela Wielkiego Postu (Msza odprawiana w sobotę 20.03.2021r.)
18.00 – ++ Roman i Teresa Rogala

Goruńsko

IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021r.
11.00 +Józef Rozmys +Józef Ganczarski oraz zm. z rodziny

V Niedziela Wielkiego Postu (nie ma mszy św. w Goruńsku w niedzielę. Mieszkańców zapraszamy do Chyciny w sobotę 20 marca na godz. 18.00 na mszę św. z nauką rekolekcyjną)

Bledzew, 07.03.2021 r. 

Intencje Mszalne w Bledzewie na III Niedzielę Wielkiego Postu 

Sobota 06.03.2021 r.
17.00 +Marianna Pawłowska +Jan Miziołek        

III Niedziela Wielkiego Postu– 07.03.2021 r.
08.00 –  + Henryk Grzywacz
12.30 – + Dariusz Diwyk (int. od Joanny i Rafała Pawlak) 

 Poniedziałek – 08.03.2021 r.
17.00 – W koleją rocz. śm. rodziców +Tadeusz +Władysławy Mrówczyńskich 

Wtorek – 09.03.2021 r.
17.00 – +Franciszek (18 r. śm) oraz +rodziców i dziadków z obu stron oraz za + chrzestną Martę 

Środa 10.03.2021 r.

17.00 –+Henryka (k) Siuda oraz zm. z rodz. Siuda i Orszulak

Czwartek 11.03.2021 r.

17.00 – O łaskę zdrowia dla Ks. Proboszcza oraz Sióstr Jezusa Miłosiernego

( int. od Grupy Słowa Bożego )

Piątek 12.03.2021 r.
17.00 –+Ireneusz Deckert oraz zm. z rodziny

17.00 +Stanisława (k)  + Władysław +Teodor  Szlażko oraz zm. z rodz.

Sobota 13.03.2021 r.
17.00 -  + Szczepan +Katarzyna +Marian +Kazimierz Wesołowscy        

IV Niedziela Wielkiego Postu– 14.03.2021 r.
08.00 –  + Zdzisław Morawski (27 r. śm.) +Emilia Morawska
12.30 – W int. rodz. Wesołowskich Piotra i Małgorzatę oraz syna Piotra 

Intencje mszalne w kościołach filialnych na III Niedzielę Wielkiego Postu 

Stary Dworek
III Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021r.

09.00 – +Ignacy Borowski +Zofia Dziębowska +Elżbieta i Andrzej Krupińscy
IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021r.

09.00 – +Helena +Wojciech +Halina +Stanisław Pawlik

Zemsko
III Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021r.

10.30 – +Dorota +Halina +Stanisław Kałuscy

+Mirosław + Edward Kosowski

III Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021r.

10.30 – +Józef +Józefa(k) Tenetyło

+Grażyna Baryła +Zofia Waszyńska 

Popowo

III Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021r.

12.00 – +Zofia Białkowska (1rocz. śm.) +Stafan Białkowski oraz zm z rodz. Białkowskich i Skowron

IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021r.

12.00 – +Mieczysław + Krzysztof  Fras,

+Apolonia  +Tomasz  Fras  oraz +Kazimierz Fras

Chycina
III Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021r.

9.30– w int. Parafii o dobre owoce rekolekcji

IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021r.

9.30- W int. Dominika o zdrowy rozwój duchowy,  psychiczny i fizyczny oraz o nawrócenie jego rodziców.

 

Goruńsko

III Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021r.

11.00 +Janina Majcher oraz zm. z rodz. Chwirot

IV Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021r.

11.00 +Józef Rozmys +Józef Ganczarski oraz zm. z rodziny

Bledzew, 28.02.2021 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na II Niedzielę Wielkiego Postu 

Sobota 27.02.2021 r.
17.00 – + Łucja Kubiak z okazji urodzin        

II Niedziela Wielkiego Postu– 28.02.2021 r.
08.00 – + Ewa Bodziony- Oleksy (greg. 28)
12.30 – W int. Parafii 

 Poniedziałek – 01.03.2021 r.
17.00 – +Rudolf Bethke (msc po pogrzebie) 

Wtorek – 02.03.2021 r.
17.00 – +Krzysztof Bimek (int. od Grażyny i Jerzego Żurów z Węgierskiej Górki ) 

Środa 03.03.2021 r.
17.00 –+Jadwiga Szulc (int. od teściowej Lodzi z Żychlina)

Czwartek 04.03.2021 r.
17.00 –+Jadwiga Szulc (int. od córki Marioli z Łodzi z mężem oraz od wnuczki Kamili )

Piątek 05.03.2021 r.
17.00 –+Jadwiga Szulc (int. od koleżanek z restauracji Obra)

Sobota 06.03.2021 r.
17.00 +Marianna Pawłowska +Jan Miziołek
17.00 -  + Jan Raniś +Marek Raniś  oraz + Emilia i + Kazimierz Poznańscy        

III Niedziela Wielkiego Postu– 07.03.2021 r.
08.00 –  + Henryk Grzywacz
12.30 – + Dariusz Diwyk (int. od Joanny i Rafała Pawlak) 

Intencje mszalne w kościołach filialnych na II Niedzielę W. Postu 

Stary Dworek
II Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2021r.
09.00 – W Int dzieci I Komunijnych

III Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021r.
09.00 – +Ignacy Borowski +Zofia Dziębowska +Elzbieta i Andrzej Krupińscy

 

Zemsko
II Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2021r.
09.00 – +Iwona Wysocka +Roman Czarkowski + Katarzyna Chylińska

III Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021r.
09.00 – +Dorota +Halina +Stanisław Kałuscy
             +Mirosław + Edward Kosowski

Popowo

II Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2021r.
09.00 – W Int dzieci I Komunijnych

III Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021r.
09.00 – +Zofia Białkowska (1rocz. śm.) +Stafan Białkowski oraz zm z rodz. Białkowskich i Skowron

Chycina
II Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2021r.
09.00 – +Roman i Helena Korzeniewscy

III Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021r.
9.00– w int. Parafii o dobre owoce rekolekcji

Goruńsko

II Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2021r.

09.00 – +Andrzej Ruman (msc. po pogrzebie)

III Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021r.

9.00 +Janina Majcher oraz zm. z rodz. Chwirot

Bledzew, 21.02.2021 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na I Niedzielę Wielkiego Postu 

Sobota 20.02.2021 r.
17.00 – + Ewa Bodziony- Oleksy (greg. 20)        

I Niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021 r.
08.00 – + Ewa Bodziony- Oleksy (greg. 21)
12.30 – + Dariusz Diwyk (int. od brata Jurka i Agnieszki) 

 Poniedziałek – 22.02.2021 r. – św. Katedry św. Piotra Apostoła
17.00 – + Ewa Bodziony- Oleksy (greg. 22) 

Wtorek – 23.02.2021 r.
17.00 – + Krzysztof  Bimek (int. od Pawła, Agnieszki i Kubusia Kosów) 

Środa 24.02.2021 r.
17.00
– greg. 24

Czwartek 25.02.2021 r.
17.00 – + W intencji ks. Tadeusza Brodzika w 37 r. śm. (int. od Róż Ż.R.)  

Piątek 26.02.2021 r.
17.00 – + W int. tragicznie zmarłych: Józef, Magdalena, Józefa (k) oraz
Szczepana Chmist w rocz. śm.
17.00 – + Ewa Bodziony – Oleksy (greg. 26)

Sobota 27.02.2021 r.
17.00 – + Łucja Kubiak (z okazji rocz. ur.)
17.00 – + Ewa Bodziony – Oleksy (greg. 27)        

II Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021 r.
08.00 – + Ewa Bodziony – Oleksy (greg. 28)
12.30 – W int. Parafii

 

Intencje mszalne w kościołach filialnych na I Niedzielę W. Postu 

Stary Dworek
I Niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021 r.
09.00 – + Kazimierz Sroka
Czwartek – 25.02.2021 r.
17.00 – Ewa Bodziony-Oleksy (greg. 25)
II Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021 r.
09.00 – W int. dzieci, które przystępują do I Komunii św.

Zemsko
I Niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021 r.
10.30 – + Ryszard Mikuczewski (18 rocz. śm.)
II Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021 r.
10.30 – ++ Iwona Wysocka, Roman Czarkowski, Katarzyna Chylińska

 

Popowo

I Niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021 r.
12.00 – ++ Władysław, Janusz, Władysław Mendelscy (tato i bracia);
Tadeusz Muszyński i Andrzej Adamski
Wtorek – 23.02.2021 r.
18.00 + Ewa Bodziony-Oleksy (23 greg.)
II Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021 r.
12.00 – W int. dzieci, które dzisiaj przystępują do I Komunii św.

Chycina

I Niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021 r.
09.30 – Dziękując za opiekę oraz z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
II Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021 r.
09.30 – ++ Roman i Helena Korzeniewscy

Goruńsko

I Niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021 r.
11.00
– + Sylwester Seweryn (3 rocz. śm.) oraz zm. z rodz. Sewerynów
II Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021 r.
11.00
– + Andrzej Ruman (w m-c po pogrzebie)

Bledzew, 07.02.2021 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na V Niedzielę zwykłą 

Sobota 06.02.2021 r.
17.00 – + Jerzy Morawski (8 rocz. śm.)        

V Niedziela Zwykła – 07.02.2021 r.
08.00 – W int. ks. Ryszarda Paszkiewicz o Boże błog. i potrzebne łaski
12.30 – ++ Jan Rogowicz (10 rocz. śm.), zm. córka Monika (40 rocz. śm.)
              i zm.: Stanisław, Henryka (k) Żarnowscy oraz Leon, Jadwiga Rogowicz 

 Poniedziałek – 08.02.2021 r.
17.00 – + Ewa Bodziony- Oleksy (greg. 8) 

Wtorek – 09.02.2021 r.
17.00 – greg. 9 

Środa 10.02.2021 r.
17.00
– greg. 10

Czwartek 11.02.2021 r. – wsp. NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego
17.00 – W intencji wszystkich chorych parafian o łaskę zdrowia i wszelkie
              potrzebne łaski oraz o ustanie pandemii, a także potrzebne łaski dla
              wszystkich leczących i pomagającym chorym  

Piątek 12.02.2021 r.
17.00 – + W int. zmarłego Romana Maciejewskiego z okazji imienin
o radość nieba

Sobota 13.02.2021 r.
17.00 – + Kazimiera Anus z okazji urodzin (w 2 rocz. śm.)        

VI Niedziela Zwykła – 14.02.2021 r.
08.00 – ++ Nadia, Józef, Jarosław, Maria o łaskę nieba i darowanie win
12.30 – ++ Pelagia (1 rocz. śm.) i zm. z rodziny 

Intencje mszalne w kościołach filialnych na V Niedzielę zwykłą 

Stary Dworek (nie ma Mszy św. w czwartek)
V Niedziela Zwykła – 07.02.2021 r.
09.00
– + Anna Waroch
VI Niedziela Zwykła – 14.02.2021 r.
09.00
– ++ Stefania i Tomasz Rusnak

Zemsko
V Niedziela Zwykła – 07.02.2021 r.
10.30
– + Maria Serednicka
VI Niedziela Zwykła – 14.02.2021 r.

10.30
– ++ Stefan, Eugienia, Grażyna, Emil i Jan

Popowo (nie ma Mszy św. we wtorek)

V Niedziela Zwykła – 07.02.2021 r.
12.00
– ++ Maria, Józefa (k), Stanisław Walczak
VI Niedziela Zwykła – 14.02.2021 r.

12.00
– + Ewa Bodziony – Oleksy (greg. 14)

Chycina

V Niedziela Zwykła – 07.02.2021 r.
09.30
– + Ewa Bodziony – Oleksy (greg. 7)
VI Niedziela Zwykła – 14.02.2021 r.

09.30
– Dziękczynna za łaskę zdrowia z prośbą o Boże błogosławieństwo
na dalsze lata życia

 

Goruńsko

V Niedziela Zwykła – 07.02.2021 r.
11.00
– + Krystyna Bujakowska (9 rocz. śm.)
VI Niedziela Zwykła – 14.02.2021 r.
11.00
– ++ Rodziców: Anna, Henryk Słońscy oraz zm. z rodziny Słońskich
i RobakówBledzew, 24.01.2021 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na III Niedzielę zwykłą 

Sobota 23.01.2021 r.
17.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 23)         

II Niedziela Zwykła – 24.01.2021 r.
08.00 – ++ Stefan (w kolejną rocz. śmierci), Jarosław oraz zm. z rodziny
12.30 – + Zofia Tyranowicz (greg. 24) 

 Poniedziałek – 25.01.2021 r. – święto Nawrócenie św. Pawła Ap.
17.00 – W intencji Władysławy Darul z okazji 80-tej rocz. urodzin o Boże               błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski 

Wtorek – 26.01.2021 r.
17.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 26) 

Środa 27.01.2021 r.
17.00
– W intencji chorych, którzy bardzo cierpią o zdrowie i ulgę w cierpieniu
(int. od Żywego Różańca)

Czwartek 28.01.2021 r.
17.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 28) 

Piątek 29.01.2021 r.
17.00 – + Krzysztof  Bimek (int. od rodziny Borkowskich z Bielska Białej)

Sobota 30.01.2021 r.
17.00 – ++ Wanda Wawrzyniak (2 rocz. śm.) i Marian Wawrzyniak         

IV Niedziela Zwykła – 31.01.2021 r.
08.00 – + Krzysztof Bimek (int. od Urszuli i Renaty Kos z Bielska Białej)
12.30 – ++ Jan Miziołek (12 rocz. śm.), Marianna Pawłowska (49 rocz. śm.) 

oraz za zm. z rodziny 

 

Intencje mszalne w kościołach filialnych na III Niedzielę zwykłą

Stary Dworek (nie ma Mszy św. w czwartek)
III Niedziela Zwykła – 24.01.2021 r.
09.00
– ++ Rodziców: Helena i Bolesław Milka, Katarzyna i Józef Tudaj
oraz zm. Antonina
IV Niedziela Zwykła – 31.01.2021 r.
09.00
– W intencji Parafii

 

Zemsko
III Niedziela Zwykła – 24.01.2021 r.
10.30 – + Mikołaj Baryła
IV Niedziela Zwykła – 31.01.2021 r.
10.30 – + Jan Łabecki (3 rocz. śm.)

 

Popowo (nie ma Mszy św. we wtorek)

III Niedziela Zwykła – 24.01.2021 r.
12.00 – W intencji Parafii
IV Niedziela Zwykła – 31.01.2021 r.
12.00 – W intencji małżeństwa Alfreda i Ireny o Boże błogosławieństwo
i potrzebne łaski

 

Chycina

III Niedziela Zwykła – 24.01.2021 r.
09.30 – ++ Genowefa Muraszko, Andrzej, Wolgan Spaniel
IV Niedziela Zwykła – 31.01.2021 r.
09.30 – ++ Czesława (k) i Witold Krutow

 

Goruńsko

III Niedziela Zwykła – 24.01.2021 r.
11.00 – ++ Kazimierz Mendyk (32 rocz. śm.) i Cecylia Mendyk
IV Niedziela Zwykła – 31.01.2021 r.
11.00 – W intencji Parafii

Bledzew, 17.01.2021 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na II Niedzielę zwykłą 

Sobota 16.01.2021 r.
17.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 16)
II Niedziela Zwykła – 17.01.2021 r.
08.00 – ++ Genowefa (12 rocz. śm.) oraz zm. z rodziny
12.30 – ++ Janusz (19 rocz. śm.) i zm. z rodziny 

 Poniedziałek – 18.01.2021 r.
17.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 18) 

Wtorek – 19.01.2021 r.
17.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 19) 

Środa 20.01.2021 r.
17.00
– + Zofia Tyranowicz (greg. 20)

Czwartek 21.01.2021 r.
17.00 – W int. Panu Bogu wiadomej

Piątek 22.01.2021 r.
17.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 22)
17.00 – W int. Panu Bogu wiadomej

Sobota 23.01.2021 r.
17.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 23)         

III Niedziela Zwykła – 24.01.2021 r.
08.00 – ++ Stefan (w kolejną rocz. śmierci), Jarosław oraz zm. z rodziny

12.30 – + Zofia Tyranowicz (greg. 24) 

  

Intencje mszalne w kościołach filialnych na II Niedzielę zwykłą

Stary Dworek
II Niedziela Zwykła – 17.01.2021 r.
09.00
– + Zofia Tyranowicz (greg. 17)
Czwartek – 21.01.2021 r.
17.00
– + Zofia Tyranowicz (greg. 21)

III Niedziela Zwykła – 24.01.2021 r.
09.00
– ++ Rodziców: Helena i Bolesław Milka, Katarzyna i Józef Tudaj
oraz zm. Antonina

Zemsko
II Niedziela Zwykła – 17.01.2021 r.
10.30 – + Anna Baryła
III Niedziela Zwykła – 24.01.2021 r.
10.30 – + Mikołaj Baryła

Popowo

II Niedziela Zwykła – 17.01.2021 r.
12.00 – ++Tadeusz Muszyński (6 rocz. śm.); Władysław, Janusz i Władysław
Mendelscy oraz Andrzej Adamski
Wtorek 19.01.2021 r.
18.00
– Halina Grochowicz (9 rocz. śm.)
III Niedziela Zwykła – 24.01.2021 r.
12.00 – W intencji Parafii

Chycina

II Niedziela Zwykła – 17.01.2021 r.
09.30 – + Jadwiga Kolenda (16 rocz. śm.)
III Niedziela Zwykła – 24.01.2021 r.
09.30 – ++ Genowefa Muraszko, Andrzej, Wolgan Spaniel

Goruńsko
II Niedziela Zwykła – 17.01.2021 r.
11.00 – W intencji Parafii
III Niedziela Zwykła – 24.01.2021 r.
11.00 – ++ Kazimierz Mendyk (32 rocz. śm.) i Cecylia Mendyk

Bledzew, 10.01.2021 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na Niedzielę Chrztu Pańskiego

 

Sobota 09.01.2021 r.

17.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021 r.
08.00 – ++ Stefania (25 rocz. śm.) i Henryk oraz zm. z rodz. Paszkiewicz

12.30 – ++ Stanisław, Jadwiga Winniccy i zm. z rodziny

 

Poniedziałek – 11.01.2021 r.

17.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 11)

 

Wtorek – 12.01.2021 r.
17.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 12)

 

Środa 13.01.2021 r.
17.00
– + Zofia Tyranowicz (greg. 13)

Czwartek 14.01.2021 r.

17.00 – W intencji Bogu wiadomej

 

Piątek 15.01.2021 r.
17.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 15)
17.00 – W int. ks. Pawła Sztyber w dniu imienin

Sobota 16.01.2021 r.

17.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 16)

II Niedziela Zwykła – 17.01.2021 r.
08.00 – ++ Genowefa (12 rocz. śm.) oraz zm. z rodziny

12.30 – ++ Janusz (19 rocz. śm.) i zm. z rodziny 

 

Intencje mszalne w kościołach filialnych na Niedzielę Chrztu Pańskiego

Stary Dworek
Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021 r.
09.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 10)
Czwartek – 14.01.2021 r.
17.00
– + Zofia Tyranowicz (greg. 14)

II Niedziela Zwykła – 17.01.2021 r.
09.00
– + Zofia Tyranowicz (greg. 17)

Zemsko
Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021 r.
10.30 – + Zofia Dzik
Wtorek – 12.01.2021 r.
17.00
– W int. Bogu wiadomej
Środa – 13.01.2021 r.
17.00
– W intencji Bogu wiadomej
II Niedziela Zwykła – 17.01.2021 r.
10.30 – + Anna Baryła

 

Popowo (z powodu spotkań kolędowych Mszy św. we wtorek nie będzie)

Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021 r.
12.00 – + Piotr Banasiak (w m-c po pogrzebie)
II Niedziela Zwykła – 17.01.2021 r.
12.00 – ++Tadeusz Muszyński (6 rocz. śm.); Władysław, Janusz i Władysław
Mendelscy oraz Andrzej Adamski

 

Chycina

Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021 r.
09.30 – W intencji wszystkich mieszkańców Chyciny o potrzebne łaski
16.00 – Parafialne Spotkanie Kolędowe dla wszystkich chętnych
II Niedziela Zwykła – 17.01.2021 r.
09.30 – + Jadwiga Kolenda (16 rocz. śm.)

 

Goruńsko

Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021 r.
11.00
– W intencji wszystkich mieszkańców Goruńska o potrzebne łaski
16.40
– Parafialne Spotkanie Kolędowe dla mieszkańców „Parceli”
Poniedziałek – 11.01.2021 r.
17.00
– W intencji Panu Bogu wiadomej (po Mszy św. spotkanie kolędowe)
II Niedziela Zwykła – 17.01.2021 r.
11.00
– W intencji Parafii

Bledzew, 03.01.2021 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na II Niedzielę
po Narodzeniu Pańskim
 

Sobota 02.01.2021 r.

17.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 2)
17.00 – + Jan Darul (w m-c po pogrzebie)

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021 r.
08.00 – + Krzysztof  Bimek (w m-c po pogrzebie)
12.30 – + Henryk Bok (7 rocz. śm.)

Poniedziałek – 04.01.2021 r.
17.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 4) 

Wtorek – 05.01.2021 r.
17.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 5) 

Środa 06.01.2021 r. – uroczystość Objawienia Pańskiego
08.00 –
+ Krzysztof Bimek (od rodziny Sobańskich z Ciśca)
12.30 – ++ Kacpra Zygmunt oraz Edwina i Walentyny Zygmunt

Czwartek 07.01.2021 r.
17.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 7) 

Piątek 08.01.2021 r.
17.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 8)

Sobota 09.01.2021 r.
17.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 9)
Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021 r.
08.00 – ++ Stefania (25 rocz. śm.) i Henryk oraz zm. z rodz. Paszkiewicz
12.30 – ++ Stanisław, Jadwiga Winniccy i zm. z rodziny 

Intencje mszalne w kościołach filialnych na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim 

Stary Dworek
II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021 r.
09.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 3)
Środa – Uroczystość Objawienia Pańskiego – 06.01.2021 r.
09.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 6)

Czwartek – po Objawieniu Pańskim (KOLĘDA w kościele po Mszy św.)
17.00 –
W intencji Panu Bogu wiadomej (dantis)
Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021 r.
09.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 10)

Zemsko
II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021 r.
10.30 – W int. wszystkich mieszkańców Zemska o potrzebne łaski
Środa – Uroczystość Objawienia Pańskiego – 06.01.2021 r.
10.30 – ++ Józefa (k) i Władysław Pięta
Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021 r.
10.30 – + Zofia Dzik
Popowo

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021 r.
12.00 – W int. wszystkich mieszkańców Popowa o potrzebne łaski

Wtorek – 05.01.2021 r. (po Mszy św. KOLĘDA) – prawa strona wsi od Bledzewa
17.00 –
Msza św. w intencji Panu Bogu wiadomej (dantis)
Środa – Uroczystość Objawienia Pańskiego – 06.01.2021 r.
12.00 – Z okazji urodzin Krystian o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
17.00 – Parafialne Spotkanie Kolędowe – lewa strona wsi od Bledzewa
Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021 r.
12.00 – + Piotr Banasiak (w m-c po pogrzebie)
Chycina

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021 r.
09.30int. wolna
Środa – Uroczystość Objawienia Pańskiego – 06.01.2021 r.
09.30 – + Eugeniusz Domagała (30 rocz. śm.)
Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021 r.
09.30 – W intencji wszystkich mieszkańców Chyciny o potrzebne łaski
16.00 – Parafialne Spotkanie Kolędowe dla wszystkich chętnych
Goruńsko

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021 r.
11.00int. wolna
Środa – Uroczystość Objawienia Pańskiego – 06.01.2021 r.
11.00 – ++ Natalia, Zygmunt Sass oraz Wiesława (k) i Tadeusz Gołaj
Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021 r.
11.00 – W intencji wszystkich mieszkańców Goruńska o potrzebne łaski

Bledzew, 27.12.2020 r. 

Intencje Mszalne w Bledzewie na Niedzielę Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa 

Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 27.12.2020 r.
08.00 – + Krzysztof Bimek (int. od rodziny Lepióra z Bielksko – Białej)
12.30 – + Ks. Stanisław Sawa (int. od Żywego Różańca) 

Poniedziałek 28.12.2020 r. – święto Świętych Młodzianków Męczeników
17.00 – ++ Józef Rosiak (22 rocz. śm.), Teresa Mirowska (1 rocz. śm.)  i zm. z rodziny

Wtorek 29.12.2020 r.
17.00 – ++ W int. zm. przyjaciół i dobroczyńców: Maria, Michał, Helena i Józef Michno oraz Anna Brzychcy oraz Stanisława i Jan Górawscy

Środa 30.12.2020 r.
17.00
– ++ Zofia Kałużna (16 rocz. śm.) i zm. z rodziny
Czwartek 31.12.2020 r.
17.00 – Msza św. na zakończenie roku w intencji Parafii 

Piątek 01.01.2021 r. – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
08.00 – + Krzysztof Bimek (int. od Koła Emerytów i Rencistów z Węgierskiej Górki)
12.30 – W intencji Parafii

Sobota 02.01.2021 r.
17.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 2)
17.00 – + Jan Darul (w m-c po pogrzebie)
I
I Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021 r.
08.00 – + Krzysztof  Bimek (w m-c po pogrzebie)
12.30 – + Henryk Bok (7 rocz. śm.) 

Intencje mszalne w kościołach filialnych na Niedzielę Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa 

Stary Dworek (nie ma Mszy św. w czwartek)
Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 27.12.2020 r.
09.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla Ignacego, Tomasza i Bartosza oraz ich rodziców
Świętej Bożej Rodzicielki Maryi  – 01.01.2021 r.
09.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 1)
II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021 r.
09.00 – + Zofia Tyranowicz (greg. 3)

Zemsko
Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 27.12.2020 r.
10.30 – ++ Urszula i Herbert Beyerowie
Świętej Bożej Rodzicielki Maryi  – 01.01.2021 r.
10.30 – ++ Halina, Stanisław, Dorota Kałuscy oraz zm. dziadków Kałuskich
II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021 r.
10.30int. wolna

Popowo (nie ma Mszy św. we wtorek)

Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 27.12.2020 r.
12.00 – O zdrowie dla całej rodziny oraz o zgodę i potrzebne łaski
Świętej Bożej Rodzicielki Maryi  – 01.01.2021 r.
12.00 – ++  Krzysztof (11 rocz. śm.) oraz Mieczysław, Mariusz i Magdalenka
II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021 r.
12.00int. wolna

 

Chycina

Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 27.12.2020 r.
09.30 – ++ zm. z rodziny Kuliccy, Madejscy i Kościuczyk
Świętej Bożej Rodzicielki Maryi  – 01.01.2021 r.
09.30 – W intencji Parafii
II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021 r.
09.30int. wolna

Goruńsko
Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 27.12.2020 r.
11.00 – W rocz. ślubu Hanny i Szarunasa o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz za zmarłych: Bolesław i Rozali o radość nieba

Świętej Bożej Rodzicielki Maryi  – 01.01.2021 r.
11.00 – ++ Władysław i Ireneusz Ruman
II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021 r.
11.00
int. wolna

Bledzew, 20.12.2020 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na IV Niedzielę Adwentu 

Sobota 19.12.2020 r.
17.00 – + Jerzy Sikorski (int. od córki Bernadetty z rodziną)         

IV Niedziela Adwentu – 20.12.2020 r.
08.00 – ++ Zmarła Łucja Kubiak (z okazji imienin) oraz zm. Bronisław Kubiak
12.30 – Jerzy Sikorski (int. od córki Elwiry z mężem i synem Krystianem) 

Poniedziałek 21.12.2020 r.
17.00 – + Mirosław Kałuski (w m-c po pogrzebie)

Wtorek 22.12.2020 r.
17.00 – + Jerzy Sikorski (int. od Angeliki z dziećmi) 

Środa 23.12.2020 r.
17.00
– + Wanda Jackowiak (w m-c po pogrzebie)

Czwartek 24.12.2020 r. – Pasterka
24.00 – W intencji Parafii

Piątek 25.12.2020 r. – uroczystość Bożego Narodzenia
08.00 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Nowaków
12.30 – ++ Marian Anus (26 rocz. śm.) oraz za Kazimiera (k) Anus 

Sobota 26.12.2020 r. – święto św. Szczepana pierwszego męczennika

08.00 – + Jerzy Sikorski (int. od córki Malwiny, męża i wnuczki Oliwii)
12.00 – O miłosierdzie Boże dla dusz Henryk Bok, Stanisław Roszak, Józef
i Joanna Świercz

Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 27.12.2020 r.
08.00 – + Krzysztof Bimek (int. od rodziny Lepióra z Bielksko – Białej)
12.30 – + Ks. Stanisław Sawa (int. od Żywego Różańca) 

 

Intencje mszalne na uroczystość IV Niedzielę Adwentu

Stary Dworek
IV Niedziela Adwentu – 20.12.2020 r.
09.00
– ++ Za zm. rodziców: Marian i Władysława
Pasterka 24.12.2020 r.
21.00  int. wolna
Boże Narodzenie – 25.12.2020 r.
09.00 – ++ Piotr i Kazimierz oraz Danuta Banasiak (int. od wnuków)
II Dzień Świąt Bożego Narodzenia (św. Szczepana) – 26.12.2020 r.
09.00 – ++ za zm. z rodziny: Burdz i Przybyszewscy
Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 27.12.2020 r.
09.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla
Ignacego, Tomasza i Bartosza oraz ich rodziców

 

Zemsko
IV Niedziela Adwentu – 20.12.2020 r.
10.30
–  ++ Maria Mikuła (1 rocz. śm.) i Jan Mikuła

Pasterka 24.12.2020 r.
22.30  + Kazimierz Stanisław Wrześniewski (z ofiar mszy pogrzebowej)
Boże Narodzenie – 25.12.2020 r.
10.30 – ++ Aniela, Aleksander i Antoni Poźniak
II Dzień Świąt Bożego Narodzenia (św. Szczepana) – 26.12.2020 r.
10.30 – ++ Maria i Władysław Skrzyniarz
Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 27.12.2020 r.
10.30 – ++ Urszula i Herbert Beyerowie                

Popowo

IV Niedziela Adwentu – 20.12.2020 r. (nie będzie mszy św. we wtorek)
12.00
 ++ Marian, Dominika, Henryk, Czesław Marianowscy
Pasterka 24.12.2020 r.
24.00  W intencji s. Guadelupe z okazji ślubów wieczystych oraz sióstr już po
ślubach wieczystych o wierność, świętość i potrzebne łaski
Boże Narodzenie – 25.12.2020 r.
12.00 – ++ Julianna, Władysław Kisiel oraz zm. mąż Wiesław Krasucki
II Dzień Świąt Bożego Narodzenia (św. Szczepana) – 26.12.2020 r.
12.00 – ++ Zm. Rodziców: Józef i Józefa Tenetyło oraz śp. zmarłe
siostry: Zofia i Grażyna
Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 27.12.2020 r.
12.00int. wolna

Chycina

IV Niedziela Adwentu – 20.12.2020 r.
09.30
 + Roman Korzeniewski (1 rocz. śm.)
Pasterka 24.12.2020 r.
21.00  ++ Za zm. z rodz. Bańko i Kubisztal
Boże Narodzenie – 25.12.2020 r.
09.30 – + Edward Borucki (od rodz. Wojda)
II Dzień Świąt Bożego Narodzenia (św. Szczepana) – 26.12.2020 r.
09.30 – Dziękczynna za narodziny Zuzanny i Boże błogosławieństwo dla całej
Rodziny
Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 27.12.2020 r.
09.30 – ++ zm. z rodziny Kuliccy, Madejscy i Kościuczyk


Goruńsko

IV Niedziela Adwentu – 20.12.2020 r.
11.00
 ++ Jan i Maria Znamirowscy
Pasterka 24.12.2020 r.
22.30  int. wolna
Boże Narodzenie – 25.12.2020 r.
11.00 – Z okazji Bożego Narodzenia o spełnienie wszystkich życzeń
Serca Jezusowego
II Dzień Świąt Bożego Narodzenia (św. Szczepana) – 26.12.2020 r.
11.00 – Dziękczynna z okazji 15 rocz. urodzin Oli i 13 rocz. ur. Asi z prośbą
o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 27.12.2020 r.
11.00 – W rocz. ślubu Hanny i Szarunasa o Boże błogosławieństwo i potrzebne
łaski oraz za zmarłych: Bolesław i Rozali o radość nieba

Bledzew, 13.12.2020 r. 

Intencje Mszalne w Bledzewie na III Niedzielę Adwentu 

Sobota 12.12.2020 r.
17.00 – + Jerzy Sikorski (int. od żony Czesławy oraz córki Kariny z mężem
                i dziećmi)
17.00 – ++ zm. z rodziny Winnickich: Jadwiga, Stanisław, Ryszard, Jerzy,
                  Elżbieta, Regina i Renata                                    

III Niedziela Adwentu – 13.12.2020 r.
08.00 –
++ W 40-tą rocz. śmierci Edwarda Twardosz oraz za zm. Stanisława (k)
Twardosz; Weronikę i Hieronima Jędrzejczak
12.30 – ++ o łaskę nieba dla dzieci, rodziców i dziadków 

Poniedziałek 14.12.2020 r.
17.00 – + Jerzy Sikorski (int. od wnuczki Ilony z mężem Marcinem i prawnukiem Wiktorem Dźwilewskim)

Wtorek 15.12.2020 r.
17.00 – + Włodzimierz (24 rocz. śm.) oraz zm. z rodziny 

Środa 16.12.2020 r.
17.00
– W intencji Parafii

Czwartek 17.12.2020 r.
17.00 – + Jerzy Sikorski (int. od zięcia Daniela z Podkarpacia) 

Piątek 18.12.2020 r.
17.00 – W int. Parafii
17.00 –  + Janina Zenelt (w 3 rocz. śm.) 

Sobota 19.12.2020 r.
17.00 – + Jerzy Sikorski (int. od córki Bernadetty z rodziną)         

IV Niedziela Adwentu – 20.12.2020 r.
08.00 – ++ Łucja Kubiak (z okazji imienin) oraz zm. Bronisław Kubiak
12.30 – Jerzy Sikorski (int. od córki Elwiry z mężem i synem Krystianem)  

 

Intencje mszalne na uroczystość III Niedzielę Adwentu

Stary Dworek

III Niedziela Adwentu – 13.12.2020 r.
09.00
– + Zdzisław Kolasiński
(podziękować p. Halinie Śmirskiej za dar ołtarza w postaci bielizny kielichowej)
Czwartek –17.12.2020 r.
17.00 –  + Dariusz Diwyk (w m-c po pogrzebie)
IV Niedziela Adwentu – 20.12.2020 r.
09.00 – ++ Za zm. rodziców: Marian i Władysława

Zemsko
III Niedziela Adwentu – 13.12.2020 r.
10.30
–  ++ Stanisława i Stanisław Dyczko oraz zm. z rodziny
IV Niedziela Adwentu – 20.12.2020 r.
10.30 –  ++ Maria Mikuła (1 rocz. śm.) i Jan Mikuła                

Popowo

III Niedziela Adwentu – 13.12.2020 r.
12.00
– Dziękczynna za otrzymane łaski w całym roku z prośbą o dalsze Boże
błogosławieństwo dla całej Rodziny
Wtorek – 15.12.2020 r.
18.00 – int. wolna
IV Niedziela Adwentu – 20.12.2020 r.
12.00 int. wolna

Chycina

III Niedziela Adwentu – 13.12.2020 r.
09.30
 + Krzysztof  Duda
IV Niedziela Adwentu – 20.12.2020 r.

09.30
 + Roman Korzeniewski (1 rocz. śm.)

Goruńsko

III Niedziela Adwentu – 13.12.2020 r.
11.00 – O łaskę zdrowia dla Andrzeja Rumana
IV Niedziela Adwentu – 20.12.2020 r.
11.00 int. wolna

 

Bledzew, 06.12.2020 r. 

Intencje Mszalne w Bledzewie na II Niedzielę Adwentu 

Sobota 05.12.2020 r.
17.00 – + Józefa Fortuniak (w m-c po pogrzebie)                                    

II Niedziela Adwentu – 06.12.2020 r.
08.00 –
+ Krystyna Zielińska
12.30 – ++ Wanda (19 rocz. śm.) oraz zm. z rodziny 

Poniedziałek 07.12.2020 r.
17.00 – + Władysław Fortuniak (3 rocz. śm.)

Wtorek 08.12.2020 r. – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
12.00-13.00 – Adoracja Najświętszego sakramentu w Godzinie Łaski
17.00
– W intencji Parafii o naszą świętość przez wstawiennictwo Niepokalanej 

Środa 09.12.2020 r.
17.00
– O łaskę potomstwa dla Beaty i jej męża Michała oraz o Boże
błogosławieństwo i opiekę św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

Czwartek 10.12.2020 r.
17.00 – + O Boże Miłosierdzie, radość wieczną i światłość wiekuistą dla Józefy
                 Fortuniak (int. od Pani Pylewskiej z Nowej Wsi) 

Piątek 11.12.2020 r.
17.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo
(int. od s. Anny)
17.00 –  ++ Zofia i Stanisław Nowakowscy; Urszula Witek-Janc; Roman Hak
i Józef Szustakowski 

Sobota 12.12.2020 r.
17.00 – + Jerzy Sikorski (int. od żony Czesławy oraz córki Kariny z mężem
                i dziećmi)
17.00 – ++ zm. z rodziny Winnickich: Jadwiga, Stanisław, Ryszard, Jerzy,
                  Elżbieta, Regina i Renata                                    

III Niedziela Adwentu – 13.12.2020 r.
08.00 –
rez. ul. Szkolna
12.30 – ++ o łaskę nieba dla dzieci, rodziców i dziadków 

 Intencje mszalne na uroczystość II Niedzielę Adwentu 

Stary Dworek
II Niedziela Adwentu – 06.12.2020 r.
09.00
– ++ Zdzisław Czerwiński i Stanisław Zborowski

Czwartek –10.12.2020 r.
17.00 –  int. wolna

III Niedziela Adwentu – 13.12.2020 r.
09.00
– + Zdzisław Kolasiński

Zemsko
II Niedziela Adwentu – 06.12.2020 r.
10.30
–  ++ Anna, Kazimierz, Ryszard Szlachetko

III Niedziela Adwentu – 13.12.2020 r.
10.30
–  ++ Stanisława i Stanisław Dyczko oraz zm. z rodziny
Popowo

II Niedziela Adwentu – 06.12.2020 r.
12.00
– W intencji Parafii
Wtorek – 08.12.2020 r.

Mszy św. w Popowie nie będzie z racji odpustu w Chycinie o godz. 17.00
III Niedziela Adwentu – 13.12.2020 r.
12.00
– rez. p. Fras

Chycina

II Niedziela Adwentu – 06.12.2020 r.
09.30
 + Kowalczyk Władysław
III Niedziela Adwentu – 13.12.2020 r.

09.30
 + Krzysztof  Duda

Goruńsko

II Niedziela Adwentu – 06.12.2020 r.
11.00
– + Antoni Nycz

III Niedziela Adwentu – 13.12.2020 r.
11.00
– O łaskę zdrowia dla Andrzeja Rumana

Bledzew, 29.11.2020 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na I Niedzielę Adwentu 

Sobota 28.11.2020 r.
17.00 – ++ Zdzisław i Emilia Morawscy                                    

I Niedziela Adwentu – 29.11.2020 r.
08.00 –
W intencji wnuków: Hubert, Eryk, Julia i Max oraz ich rodziców o Boże
błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

12.30 – + Jerzy Sikorski (int. od córki Małgorzaty z mężem) 

Poniedziałek 30.11.2020 r.
17.00 – W intencji Angeliki i Łukasza o powrót do Boga i siebie nawzajem oraz
o potrzebne łaski dla ich rodziny

Wtorek 01.12.2020 r.
17.00 – + Marian Trela (13 rocz. śm.) oraz zm. rodziców 

Środa 02.12.2020 r.
17.00
– + Jan Błaziński (w rocznicę śm. int. od córki Teresy)

Czwartek 03.12.2020 r.
17.00 – ++ Bogumiła Nayda, Urszula Chiciak i Bogdan Helwig oraz dusze
                   w czyśćcu cierpiące 

Piątek 04.12.2020 r.
14.00 – Msza św. pogrzebowa na cmentarzu w int. śp. Jan Darul

17.00 – W intencji Parafii
17.00 –  O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski
w czasie operacji dla synowej Anny 

Sobota 05.12.2020 r.
17.00 – + Józefa Fortuniak (w m-c po pogrzebie)                                    

II Niedziela Adwentu – 06.12.2020 r.
08.00 –
+ Krystyna Zielińska
12.30 – ++ Wanda (19 rocz. śm.) oraz zm. z rodziny 

 Intencje mszalne na uroczystość I Niedzielę Adwentu 

Stary Dworek
I Niedziela Adwentu – 29.11.2020 r.
09.00
– ++ Zdzisław Czerwiński i Stanisław Zborowski
Czwartek –03.12.2020 r.
17.00 –  int. wolna

II Niedziela Adwentu – 06.12.2020 r.
09.00
– ++ Zdzisław Czerwiński i Stanisław Zborowski

Zemsko
I Niedziela Adwentu – 29.11.2020 r.
10.30
–  ++ Zmarli z rodzin: Poźniak i Karaś

II Niedziela Adwentu – 06.12.2020 r.
10.30
–  ++ Anna, Kazimierz, Ryszard Szlachetko
Popowo

I Niedziela Adwentu – 29.11.2020 r.
12.00
– + Mikołaj Michta (w m-c po pogrzebie)

Wtorek – 01.12.2020 r.
18.00 –  int. wolna

II Niedziela Adwentu – 06.12.2020 r.
12.00
– W intencji Parafii

Chycina

I Niedziela Adwentu – 29.11.2020 r.
09.30
 ++ Za zm. Rodziców: Adela i Adam Szymczyk oraz dziadków:
Karolina i Antoni Sitarczuk oraz Maria i Jan Szymczyk
II Niedziela Adwentu – 06.12.2020 r.
09.30
 + Kowalczyk Władysław

Goruńsko

I Niedziela Adwentu – 29.11.2020 r.
11.00
– O zdrowie dla Andrzeja Ruman

II Niedziela Adwentu – 06.12.2020 r.
11.00
– + Antoni Nycz

Bledzew, 22.11.2020 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata 

Sobota 21.11.2020 r.
17.00 – ++ Stefan, Jarosław, Józef, Maria oraz zm. z rodz. Polańskich                            

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2020 r.
08.00 –
++ Walentyna, Marianna i Stanisław Sprólewicz
12.30 – ++ Przemysław (2 rocz. śm.) oraz zm. z rodziny 

Poniedziałek 23.11.2020 r.
17.00 – + Józefa (k) Fortuniak (int. od córki Bogumiły z mężem Grzegorzem)


Wtorek 24.11.2020 r.

17.00 – + Za zmarłą naszą mamę Józefę Fortuniak  o radość nieba z Bogiem
(od syna Waldemara z żoną i dziećmi z Głogowa) 

Środa 25.11.2020 r. – uroczystość św. Katarzyny Aleksandryjskiej (odpust)
17.00
– W intencji Parafii
17.00
– ++ Antonina, Katarzyna, Franciszek Orszulak; Feliks i Zofia Majdziak,
Henryka (k) Siuda oraz Teresa Gawrońska
Czwartek 26.11.2020 r.
17.00 – W 60-tą rocz. urodzin Ewy Sztokfisz o Boże błogosławieństwo
               i potrzebne łaski 

Piątek 27.11.2020 r.
17.00 – + O łaskę nieba dla Heleny Musialskiej w 10 rocz. śm.
17.00 –  W int. Marii Wesołowskiej w 93 rocz. urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo (int. od Żywego Różańca)

Sobota 28.11.2020 r.
17.00 – ++ Zdzisław i Emilia Morawscy                                    

I Niedziela Adwentu – 29.11.2020 r.
08.00 –
W intencji wnuków: Hubert, Eryk, Julia i Max oraz ich rodziców o Boże
błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

12.30 – + Jerzy Sikorski (int. od córki Małgorzaty z mężem)

 

Intencje mszalne na uroczystość Jezusa Chrystusa, króla Wszechświata 22.11.2020 r. 

Stary Dworek
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2020 r.
09.00
– + Katarzyna Chylińska

Czwartek –26.11.2020 r.
17.00 –  int. wolna

I Niedziela Adwentu – 29.11.2020 r.
09.00
– ++ Zdzisław Czerwiński i Stanisław Zborowski

Zemsko
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2020 r.
10.30
–  + Arkadiusz Mikuła (17 r. śm.), Henryk, Józefa (k) Myśliwiec

I Niedziela Adwentu – 29.11.2020 r.
10.30
–  ++ Zmarli z rodzin: Poźniak i Karaś                

Popowo

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2020 r.
12.00
– 40 rocz. ślubu o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski,
zdrowie i opiekę Matki Bożej
Wtorek – 24.11.2020 r.

18.00 –  int. wolna
I Niedziela Adwentu – 29.11.2020 r.
12.00
– + Mikołaj Michta (w m-c po pogrzebie)

Chycina

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2020 r.
09.30
 + Antonina Kaniuk (18 rocz. śm.)
I Niedziela Adwentu – 29.11.2020 r.
09.30
 ++ Za zm. Rodziców: Adela i Adam Szymczyk oraz dziadków:
Karolina i Antoni Sitarczuk oraz Maria i Jan Szymczyk


Goruńsko

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2020 r.
11.00
– + Helena Bujakowska (int. od Pracowników SP w Temlewie)

I Niedziela Adwentu – 29.11.2020 r.
11.00
– O zdrowie dla Andrzeja Ruman

Bledzew, 15.11.2020 r. 

Intencje Mszalne w Bledzewie na XXXIII Niedzielę Zwykłą 

Sobota 14.11.2020 r.
17.00 – + Jerzy Sikorski (w m-c po pogrzebie)                                    

XXXIII Niedziela Zwykła 15.11.2020 r.
08.00 –
+ Janina Królikowska
12.30 – ++ Joanna Świercz (5 rocz. śm.) i Józef Świercz 

Poniedziałek 16.11.2020 r. (rozpoczynamy nowennę do św. Katarzyny)
17.00 – + Józefa (k) Fortuniak (int. od Jacka i Zosi Wajdzik)

Wtorek 17.11.2020 r.
17.00 – + Józefa (k) Fortuniak (od rodziny Wajdzik z Krzeszowa) 

Środa 18.11.2020 r.
17.00
– W intencji Parafii

Czwartek 19.11.2020 r.
17.00 – + Piotr (40 rocz. śm.) oraz za zmarłych z rodziny 

Piątek 20.11.2020 r.
17.00 – ++ O łaskę nieba dla zmarłych: Katarzyna, Józef, Franciszka, Piotr,
Marianna, Zbigniew, Leontyna, Stanisław, Zofia, Józef, Lucyna,
Władysław, Henryk i zmarłych z ich rodzin
17.00 –  ++ Gertruda Śmiałkowska (12 rocz. śm.) i Jan Śmiałkowski

Sobota 21.11.2020 r.

17.00 – ++ Stefan, Jarosław, Józef, Maria oraz zm. z rodz. Polańskich                            

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2020 r.
08.00 –
++ Walentyna, Marianna i Stanisław Sprólewicz

12.30 – ++ Przemysław (2 rocz. śm.) oraz zm. z rodziny 

 

Intencje mszalne na XXXIII Niedzielę Zwykłą 15.11.2020 r. 

Stary Dworek
XXXII Niedziela Zwykła – 15.11.2020 r.
09.00 – + Mateusz Czaiński

Czwartek –19.11.2020 r.
17.00 –  + Stanisław Szewczyk

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2020 r.
09.00
– + Katarzyna Chylińska

Zemsko
XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020 r.
10.30 – ++ Jan Łabecki i zmarli z rodziny Karg

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2020 r.
10.30
–  + Arkadiusz Mikuła (17 r. śm.), Henryk, Józefa (k) Myśliwiec
Popowo

XXXIII Niedziela Zwykła –15.11.2020 r.
12.00 – ++ Wacława (k) Maślej (int. od rodziny z Krakowa)
Wtorek – 17.11.2020 r.
18.00 –  + Wacława (k) Maślej (od syna Mirka z rodziną)

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2020 r.
12.00
– 40 rocz. ślubu o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski,
zdrowie i opiekę Matki Bożej

Chycina

XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020 r.
09.30  ++ Roman Rogala i Teresa Rogala
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2020 r.
09.30
 + Antonina Kaniuk (18 rocz. śm.) 

Goruńsko

XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020 r.
11.00 – ++ zm. Rodziców: Anna, Michał, Paulina Antoni
oraz Grzegorz Sakowski i zm. z rodziny

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2020 r.
11.00
– + Helena Bujakowska (int. od Pracowników SP w Temlewie)

Bledzew, 08.11.2020 r. 

Intencje Mszalne w Bledzewie na XXXII Niedzielę Zwykłą 

Sobota 07.11.2020 r.
17.00 – ++ Marian i Kazimiera oraz Marian i Wanda o radość nieba                                 

XXXII Niedziela Zwykła 08.11.2020 r.
08.00 –
++ Stefania i Henryk Paszkiewicz i zm. z rodziny

12.30 – ++ Stanisław i Andrzej Stanny; Stanisława (k) i Franciszek
oraz Józef Piech 

Poniedziałek 09.11.2020 r. – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
17.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

Wtorek 10.11.2020 r.
17.00 – ++ Rodziców: Marianna i Czesław Zaraś; dziadków: Wiktoria i
Stanisław Bogajewicz oraz Marianna i Jakub Zaraś 

Środa 11.11.2020 r. – św. Mrcina Tours i Narodowe Święto Niepodległości
12.00 – W intencji Ojczyzny
17.00 – Wypominki za zmarłych (nie ma Mszy św.)

Czwartek 12.11.2020 r.
17.00 – + Elżbieta Winnicka 

Piątek 13.11.2020 r. – święto Pierwszych Męczenników Polski
17.00 – W intencji Parafii
17.00 –  + Janina Zenelt (3 rocz. śm.)

Sobota 14.11.2020 r.
17.00 – + Jerzy Sikorski (w m-c po pogrzebie)

XXXIII Niedziela Zwykła 15.11.2020 r.
08.00 –
+ Janina Królikowska
12.30 – ++ Joanna Świercz (5 rocz. śm.) i Józef Świercz 

  Intencje mszalne na XXXII Niedzielę Zwykłą 08.11.2020 r.  

Stary Dworek
XXXII Niedziela Zwykła – 08.11.2020 r.
09.00 – ++ z rodziny Płoszka i Sroka

Czwartek –12.11.2020 r.
17.00 – ++ Stanisław, Helena, Roman, Bartłomiej, Marianna i Paweł
XXXII Niedziela Zwykła – 15.11.2020 r.
09.00 – + Mateusz Czaiński

Zemsko
XXXII Niedziela Zwykła – 08.11.2020 r.
10.30 – ++ z rodz. Szlachetko Anna, Ryszard, Kazimierz oraz Krystyna i Adolf

XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020 r.
10.30 – ++ Jan Łabecki i zmarli z rodziny Karg
Popowo

XXXII Niedziela Zwykła – 08.11.2020 r.
12.00 – ++ Jan, Maria Dawidowicz; Mieczysław i Krzysztof Fras;
Mariusz  i Magdalena Bobras
Wtorek – 10.11.2020 r.
18.00 – Z okazji urodzin Jacka
XXXIII Niedziela Zwykła –15.11.2020 r.
12.00 – ++ Wacława (k) Maślej (int. od rodziny z Krakowa)

Chycina

XXXII Niedziela Zwykła – 08.11.2020 r.
09.30  ++ Zm. rodziców: Apolonia i Stanisław Mokrzyccy
XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020 r.

09.30  ++ Roman Rogala i Teresa Rogala 

Goruńsko

XXXII Niedziela Zwykła – 08.11.2020 r.
11.00 – + Henryk Seweryn

XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020 r.
11.00 – ++ zm. Rodziców: Anna, Michał, Paulina Antoni
oraz Grzegorz Sakowski i zm. z rodziny

Bledzew, 01.11.2020 r. 

Intencje Mszalne w Bledzewie na uroczystość
Wszystkich Świętych
 

Sobota 31.10.2020 r.
15.30 – ślub: Dariusz i Paulina Bartkowiak

18.00 – ++ Antoni Kotula (37 rocz. śm.) i Jan Kotula (6 rocz. śm.)
18.00 – O powrót Angeliki i Łukasza do Boga i siebie nawzajem oraz
o wszelkie potrzebne łaski
Niedziela – uroczystość Wszystkich Świętych 01.11.2020 r.
08.00 – ++ Kazimierz i Irena Holik o radość nieba

Poniedziałek 02.11.2020 r. – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
09.00 – W int. wszystkich zm. polecanych w tegorocznych wypominkach

17.00 – ++ O Boże miłosierdzie dla zm. Jan Petryński, zm. rodziców: Józefa (k),
Franciszek, Kazimiera (k), Henryk oraz zm. z rodziny


Wtorek 03.11.2020 r.

17.00 – W int. Nataniel z okazji 13 rocz. ur. dziękując za otrzymane łaski oraz
prosząc o dalsze Boże błog. i prowadzenie pod opieką Matki Bożej

 

Środa 04.11.2020 r.
17.00
– ++ Ksenia, Bogdan, Stefan, Olga, Emilia, Janina, Julian oraz
zmarli z rodz. Gach

Czwartek 05.11.2020 r.

17.00 – + Damian Dziębowski (we wspomnienie 25 rocz. ur.) o radość nieba

 

Piątek 06.11.2020 r.
17.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
17.00 –  ++ W kolejną rocz. urodzin męża Edwina o spokój duszy oraz
za zm. Walentynę i Kacpra Zygmuntów

Sobota 07.11.2020 r.

17.00 – ++ Marian i Kazimiera oraz Marian i Wanda o radość nieba
XXXII Niedziela Zwykła 08.11.2020 r.
08.00 –
++ Stefania i Henryk Paszkiewicz i zm. z rodziny

12.30 – ++ Stanisław i Andrzej Stanny; Stanisława (k) i Franciszek
oraz Józef Piech

 

 Intencje mszalne na Niedzielę w uroczystość Wszystkich Świętych 01.11.2020 r.

Stary Dworek
Niedziela w uroczystość Wszystkich Świętych – 01.11.2020 r.
09.00 – W intencji Parafii o niebo dla zmarłych i świętość dla żyjących

Czwartek – 05.11.2020 r.
17.00 – W intencji Parafii: o niebo dla zmarłych i świętość dla żyjących

XXXII Niedziela Zwykła – 08.11.2020 r.
09.00 – ++ z rodziny Płoszka i Sroka

 

Zemsko
Niedziela w uroczystość Wszystkich Świętych – 01.11.2020 r.
10.30 – ++ Marianna Szpyrka (4 rocz. śm.) i Paweł Szpyrka

XXXII Niedziela Zwykła – 08.11.2020 r.
10.30 – ++ z rodz. Szlachetko Anna, Ryszard, Kazimierz oraz Krystyna i Adolf
Popowo

Niedziela w uroczystość Wszystkich Świętych – 01.11.2020 r.
12.00 – ++ Maria Walczak (5 rocz. śm.) oraz Józefa(k) i Stanisław
Wtorek – 03.11.2020 r.

18.00 – W intencji Parafii o niebo dla zmarłych, a świętość dla żyjących
XXXII Niedziela Zwykła – 08.11.2020 r.
12.00 – ++ Jan, Maria Dawidowicz; Mieczysław i Krzysztof Fras;
Mariusz  i Magdalena Bobras

 

Chycina

Niedziela w uroczystość Wszystkich Świętych – 01.11.2020 r.
09.30 – W intencji Parafian o niebo dla zmarłych, a świętość dla żyjących XXXII Niedziela Zwykła – 08.11.2020 r.
09.30  ++ Zm. rodziców: Apolonia i Stanisław Mokrzyccy

 


Goruńsko

Niedziela w uroczystość Wszystkich Świętych – 01.11.2020 r.
11.00 – ++ zm. rodziców: Genowefa i Mieczysław Butkiewicz

XXXII Niedziela Zwykła – 08.11.2020 r.
11.00 – + Henryk Seweryn

Bledzew, 11.10.2020 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na XXVIII Niedzielę Zwykłą - Dzień Papieski

Sobota 10.10.2020 r.
18.00
– ++ Remigiusz (18 rocz. śm.) i Grzegorz
XXVIII Niedziela Zwykła 11.10.2020 r. – Dzień Papieski
08.00 – ++ Rodziców: Anna i Stefan Meissner; Anna i Wacław Warciarek
oraz braci: Tadeusz i Marek
12.30 – ++ Stanisława (k) i Franciszek Piech oraz Stanisław i Andrzej Stanny

Poniedziałek 12.10.2020 r.
18.00 – ++ Anastazja Blyscz i zm. z rodziny o radość nieba

Wtorek 13.10.2020 r.
18.00 – W intencji Parafii

Środa 14.10.2020 r.
18.00 – Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski w rodzinie, a szczególnie
              za dar 35 lat sakramentu małżeństwa i dar rodzicielstwa

Czwartek 15.10.2020 r.
18.00 – W intencji matki chrzestnej Teresy Marciniak w dniu imienin o Boże
              błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski

Piątek 16.10.2020 r.  42 rocz. wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II
18.00 – ++ Za zm. tatę Eugeniusz Bojko oraz dziadków Eugenia i Bazyli Bojko
18.00 – ++ Za zm. syna Jarosław w kolejną rocz. tragicznej śmierci o darowanie
                   win i łaskę nieba oraz za Paweł Mucha

Sobota 17.10.2020 r.
18.00
– ++ Tadeusz Jadwiga Malinowscy
XIX Niedziela Zwykła 18.10.2020 r. – Niedziela Misyjna
08.00 – + Helena Bujakowska (int. od pracowników szkoły)
12.30 – + Mieczysław Dubino (1 rocz. śm.) 

 

  Intencje mszalne na XXVIII Niedzielę Zwykłą 11.10.2020 r. - Dzień Papieski

Stary Dworek

XXVIII Niedziela Zwykła – 11.10.2020 r. – Dzień Papieski
09.00 – ++ Stefania i Tomasz Rusnak
Czwartek – 15.10.2020 r.
17.00 – W intencji członków żywego różańca o Boże błogosławieństwo
              i zdrowie dla żyjących, a niebo dla zmarłych
XIX Niedziela Zwykła – 18.10.2020 r. – Niedziela Misyjna
09.00 – + Filip Jóskowiak

 Zemsko

XXVIII Niedziela Zwykła – 11.10.2020 r. – Dzień Papieski
10.30 – ++ Maria, Walenty Kasprzak o radość nieba
XIX Niedziela Zwykła – 18.10.2020 r. – Niedziela Misyjna
10.30 – + Grażyna Baryła
Popowo

XXVIII Niedziela Zwykła – 11.10.2020 r. – Dzień Papieski
12.00 – ++ Jadwiga i Stanisław Socha
Wtorek – 13.10.2020 r.
18.00 – W intencji Parafii
XIX Niedziela Zwykła – 18.10.2020 r. – Niedziela Misyjna
12.00 – + Bożena Bednarek (7 rocz. śm.)

 

 Chycina

XXVIII Niedziela Zwykła – 11.10.2020 r. – Dzień Papieski
09.30  O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Gwiazdok
XIX Niedziela Zwykła – 18.10.2020 r.
Niedziela Misyjna
09.30  + Sabina Domagała (int. od Krystyna i Wiesław)


Goruńsko

XXVIII Niedziela Zwykła – 11.10.2020 r. – Dzień Papieski
11.00 – + Ryszard Milczarek (11 rocz. śm.)
XIX Niedziela Zwykła – 18.10.2020 r. – Niedziela Misyjna
11.00 – ++ Rodziców: Henryk i Anna Słońscy oraz Sylwester Seweryn

Bledzew, 04.10.2020 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na XXVII Niedzielę Zwykłą 

Sobota 03.10.2020 r.
18.00
– + Zdzisław Roszak

XXVII Niedziela Zwykła 04.10.2020 r.
08.00 – ++ Władysław Pawłowski (24 rocz. śm.) i zm. z rodziny

12.30 – W intencji Roberta i Wioletty z okazji 30 rocz. ślubu z prośbą o Boże
błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski 

Poniedziałek 05.10.2020 r.
18.00 – ++ Władysław i Marianna Pawłowscy oraz za zmarłe rodzeństwo

Wtorek 06.10.2020 r.
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o łaskę zdrowia dla Janiny
18.00 – W intencji ks. proboszcza o potrzebne łaski z okazji imienin 

Środa 07.10.2020 r. – wsp. NMP Różańcowej
18.00
– O nawrócenie zatwardziałych grzeszników

Czwartek 08.10.2020 r.
18.00 – + Marianna Irena Zawadzka- Kurkowska (w m-c po pogrzebie) 

Piątek 09.10.2020 r.
18.00 – + Halina Ewa Sitarek (w m-c po pogrzebie)

Sobota 10.10.2020 r.
18.00
– ++ Remigiusz (18 rocz. śm.) i Grzegorz
XXVIII Niedziela Zwykła 11.10.2020 r. Dzień Papieski
08.00 – ++ Rodziców: Anna i Stefan Meissner; Anna i Wacław Warciarek
oraz braci: Tadeusz i Marek

12.30 – ++ Stanisława (k) i Franciszek Piech oraz Stanisław i Andrzej Stanny

Intencje mszalne na XXVII Niedzielę Zwykłą 04.10.2020 r. 

Stary Dworek
XXVII Niedziela Zwykła – 04.10.2020 r.
09.00 – ++ Katarzyna Chylińska i Iwona Wysocka

Czwartek – 08.10.2020 r.
17.00 – int. wolna

XXVIII Niedziela Zwykła – 11.10.2020 r. Dzień Papieski
09.00 – ++ Stefania i Tomasz Rusnak

Zemsko
XXVII Niedziela Zwykła – 04.10.2020 r.
10.30 – ++ Zofia i Mikołaj Szybun

XXVIII Niedziela Zwykła – 11.10.2020 r. Dzień Papieski
10.30 – ++ Zofia i Mikołaj Szybun
Popowo

XXVII Niedziela Zwykła – 04.10.2020 r.
12.00 – ++ Stanisław, Józefa i Maria Walczak
Wtorek – 06.10.2020 r. mszy św. wyjątkowo nie będzie.
                                       Zapraszamy do Bledzewa. Za tydzień intencja wolna

XXVIII Niedziela Zwykła – 11.10.2020 r.Dzień Papieski
12.00 – ++ Jadwiga i Stanisław Socha

Chycina

XXVII Niedziela Zwykła – 04.10.2020 r.
09.30  ++ Franciszek i Stanisław Luberda
XXVIII Niedziela Zwykła – 11.10.2020 r.
Dzień Papieski
09.30  O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Gwiazdok


Goruńsko

XXVII Niedziela Zwykła – 04.10.2020 r.
11.00 – + Agnieszka Lisowska
XXVIII Niedziela Zwykła – 11.10.2020 r.
Dzień Papieski
11.00 – + Ryszard Milczarek (11 rocz. śm.)

Bledzew, 27.09.2020 r. 

Intencje Mszalne w Bledzewie na XXVI Niedzielę Zwykłą 

Sobota 26.09.2020 r.
18.00
– Dziękczynna w int. Marii z okazji 93rocz. urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski
XXVI Niedziela Zwykła 27.09.2020 r.
08.00 – W intencji ks. proboszcza Artura i ks. wikarego Pawła Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski (int. od Żywego Różańca)

12.30 – ++ Jadwiga i Stanisław Winniccy i zm. z rodziny 

Poniedziałek 28.09.2020 r.
18.00 – W intencji Andrzeja i Anny w kolejną rocznicę zawarcia sakramentu
małżeństwa z prośbą o potrzebne łaski dla nich i ich dzieci


Wtorek 29.09.2020 r.
– święto św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela
18.00 – Dziękujemy Bogu za otrzymane łaski w całej rodzinie i prosimy
o dalszą opiekę oraz pomoc w rozwiązywaniu trudnych spraw przez
pośrednictwo świętych Archaniołów i Aniołów stróżów 

Środa 30.09.2020 r.
18.00
– W intencji Krystyny Nowakowskiej (w m-c po pogrzebie)

Czwartek 01.10.2020 r.

18.00 – ++ Zofia Madalińska (w rocznię śm.) i Piotr Madaliński 

Piątek 02.10.2020 r. – wsp. św. Aniołów Stróżów
18.00 – ++ Stanisław i Teresa Jasielscy

Sobota 03.09.2020 r.
18.00
– + Zdzisław Roszak
XXVII Niedziela Zwykła 04.10.2020 r.
08.00 – ++ Władysław Pawłowski (24 rocz. śm.) i zm. z rodziny

12.30 – W intencji Roberta i Wioletty z okazji 30 rocz. ślubu z prośbą o Boże
błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski

Intencje mszalne na XXVI Niedzielę Zwykłą 27.09.2020 r. 

Stary Dworek
XXVI Niedziela Zwykła – 27.09.2020 r.
09.00 – ++ Wacława (k), Zygmunt, Halina, Dorota, Stanisław Kałuscy

Czwartek – 01.10.2020 r.
17.00 - ++ z rodziny: Ignatowicz: Katarzyna i Konstanty;
z rodz. Dziuba: Katarzyna i Wojciech; oraz Krupiak: Anna i Józef

XXVII Niedziela Zwykła – 04.10.2020 r.
09.00 – ++ Katarzyna Chylińska i Iwona Wysocka

Zemsko
XXVI Niedziela Zwykła – 27.09.2020 r.
10.30 – ++ Małgorzata, Stanisław, Paweł i Krystian Filipiak

XXVII Niedziela Zwykła – 04.10.2020 r.
10.30 – ++ Zofia i Mikołaj Szybun
Popowo

XXVI Niedziela Zwykła – 27.09.2020 r.
12.00 – + Marian Stawiński (11 rocz. śm.)
chrzest: Hanna Ciesielska

Wtorek – 29.09.2020 r. – święto św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela

18.00 – + ks. Jan Wójtowicz
XXVII Niedziela Zwykła – 04.10.2020 r.
12.00 – ++ Stanisław, Józefa i Maria Walczak

Chycina

XXVI Niedziela Zwykła – 27.09.2020 r.
09.30  + Sabina Domagała (int. od mieszkańców Chyciny)
XXVII Niedziela Zwykła – 04.10.2020 r.
09.30  ++ Franciszek i Stanisław Luberda


Goruńsko

XXVI Niedziela Zwykła – 27.09.2020 r.
11.00 – + Krystyna Nowakowska (w m-c po pogrzebie)
XXVII Niedziela Zwykła – 04.10.2020 r.
11.00 – + Agnieszka Lisowska

Bledzew, 13.09.2020 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na XXIV Niedzielę Zwykłą 

Sobota 12.09.2020 r.
18.00
– ++ Stefan i Irena Siuda (int. od siostry)
XXIV Niedziela Zwykła 13.09.2020 r.
08.00 – ++ Jacek, Edwin, Franciszek i Kajetan Andrzejewscy
12.30 – + Karol Ptaszyk (int. od żony i dzieci z rodzinami) 

Poniedziałek 14.09.2020 r.święto Podwyższenie Krzyża Świętego
18.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

Wtorek 15.09.2020 r.
18.00 – ++ Rozalia i Bolesław Mrowcowie (int. od Krystyny) 

Środa 16.09.2020 r.
18.00
– W intencji Panu Bogu wiadomej

Czwartek 17.09.2020 r.
18.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej 

Piątek 18.09.2020 r. – święto św. Stanisława Kostki  
18.00 – W intencji młodzieży naszej parafii

Sobota 19.09.2020 r.
18.00
– W intencji Panu Bogu wiadomej
XXIV Niedziela Zwykła 20.09.2020 r.
08.00 – Za Sebastiana z okazji 15 urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo,
potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

12.30 – Dziękczynna za otrzymane łaski i zdrowie z prośbą o dalsze Boże
błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Bożeny w 75 rocz.
urodzin 

 

Intencje mszalne na XXIV Niedzielę Zwykłą 13.09.2020 r.  

Stary Dworek
XXIV Niedziela Zwykła – 13.09.2020 r.
09.00 – Dziękczynna za 50 lat życia Jacka z prośbą o dalsze Boże błogosław.
i opiekę Matki Bożej oraz o zdrowie

Czwartek – 17.09.2020 r.
17.00 - ++ Zygmunt Frankowski i Elżbieta Barłowska

XXV Niedziela Zwykła – 20.09.2020 r.
09.00 – ++ Stefania, Tomasz Rusnak i Katarzyna Chylińska

Zemsko
XXIV Niedziela Zwykła – 13.09.2020 r.
10.30 – ++ Roman Czarkowski i Iwona Wysocka

XXV Niedziela Zwykła – 20.09.2020 r.
10.30 – + Jan Wrześniewski (1 rocz. śm.)
Popowo

XXIV Niedziela Zwykła – 13.09.2020 r.
12.00 – ++ Apolonia, Tomasz, Mieczysław, Kazimierz i Mariusz z rodziny Fras
Wtorek – 15.09.2020 r. 

18.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
XXV Niedziela Zwykła – 20.09.2020 r.
12.00 – Za Kajetana z okazji 1 rocz. urodz. z prośbą o Boże błogosławieństwo
i potrzebne łaski oraz za jego siostrę Liwię i ich rodziców

Chycina

XXIV Niedziela Zwykła – 13.09.2020 r.
09.30  + Sabina Domagała (int. od Anny Luberda z rodziną)
XXV Niedziela Zwykła – 20.09.2020 r.
09.30  Dziękczynna za tegoroczne plony ziemi – Msza św. dożynkowa


Goruńsko
(Msze św. do odwołania odprawiane są w Chycinie)

XXIV Niedziela Zwykła – 13.09.2020 r.
11.00 – Dziekczynna za 30 lat pożycia małżeńskiego Anny i Janusza Korczak
Sobota 19.09.2020 r. – Dożynkowa
16.30 – Dziękczynna za tegoroczne plony ziemi (int. od rolników z Goruńska)
z prośbą o Boże błogosławieństwo

XXV Niedziela Zwykła – 20.09.2020 r.
11.00 – + W int. zm. siostrzeńca Cezarego Szcześniak

Bledzew, 06.09.2020 r. 

Intencje Mszalne w Bledzewie na XXIII Niedzielę Zwykłą

 

Sobota 05.09.2020 r.
18.00
– W intencji Zbigniewa i Grażyny Kulickich z okazji kolejnej rocznicy
sakramentu małżeństwa

XXIII Niedziela Zwykła 05.09.2020 r.
08.00 – ++ Marian Kopyt ( I rocz. śm.) oraz Janina i Wacław

12.30 – ++ Edwin, Kajetan Andrzejewscy i zm. z rodz. Siudów
i Andrzejewscy 

Poniedziałek 07.09.2020 r.
18.00 – wolna int.

Wtorek 08.09.2020 r.
18.00wolna int. 

Środa 09.09.2020 r.
18.00
– ++ Maria i Józef oraz wszystkich zmarłych z rodziny o darowanie win
i łaskę nieba

Czwartek 10.09.2020 r.
18.00wolna int.

Piątek 11.09.2020 r.
18.00wolna int.

Sobota 12.09.2020 r.
18.00
– ++ Stefan i Irena Siuda (int. od siostry)

XXIV Niedziela Zwykła 13.09.2020 r.
08.00 – ++ Jacek, Edwin, Franciszek i Kajetan Andrzejewscy

12.30 – + Karol Ptaszyk (int. od żony i dzieci z rodzinami) 

Intencje mszalne na XXIII Niedzielę Zwykłą 06.09.2020 r. 

Stary Dworek
XXIII Niedziela Zwykła – 06.09.2020 r.
09.00 – + Artur Stec

Czwartek – 10.09.2020 r.
17.00 - ++ Helena, Genowefa, Roman i Józef

XXIV Niedziela Zwykła – 13.09.2020 r.
09.00 – rez. Tudaj

Zemsko
XXIII Niedziela Zwykła – 06.09.2020 r.
10.30 – ++ Jadwiga i Teofil Karg i zm. z rodz. Diering

XXIV Niedziela Zwykła – 13.09.2020 r.
10.30 – ++ Roman Czarkowski i Iwona Wysocka                

Popowo
XXIII Niedziela Zwykła – 06.09.2020 r.
12.00 – ++ Krystyna i Zygmunt Kisiel (rez.)
                  chrzest: Marek Henryk Kamiński

Wtorek – 08.09.2020 r.
18.00int. wolna

XXIV Niedziela Zwykła – 13.09.2020 r.
12.00 – rez. Fras

Chycina
XXIII Niedziela Zwykła – 06.06.2020 r.
09.30  + Sabina Domagała (int. od Zofii i Henryka Gwiazdoń z rodziną)

XXIV Niedziela Zwykła – 13.09.2020 r.
09.30  + Sabina Domagała (int. od Anny Luberda z rodziną)


Goruńsko
(Msze św. do odwołania odprawiane są w Chycinie)

XXIII Niedziela Zwykła – 06.09 .2020 r.
11.00 – ++ Witautas Czajałskas i Elwira Czajałskinie

XXIV Niedziela Zwykła – 13.09.2020 r.
11.00 – Dziekczynna za 30 lat pożycia małżeńskiego Anny i Janusza Korczak

Bledzew, 30.08.2020 r. 

Intencje Mszalne w Bledzewie na XXII Niedzielę Zwykłą

 

XXII Niedziela Zwykła 30.08.2020 r.
08.00 – + Janina Królikowska (6 r. śm.) i zmarli z rodziny

12.30 – + Józef Świercz (8 r. śm.) i Joanna Świercz

 

Poniedziałek 31.08.2020 r.
18.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

 

Wtorek 01.09.2020 r.
18.00 – ++ Bronisław Kubiak (33 r. śm.) z  okazji imienin, Łucja Kubiak

 

Środa 02.08.2020 r.
18.00 – ++ za zmarłych: rodziców, rodzeństwo i całej rodziny Panu Bogu wiadomej

 

Czwartek 03.09.2020 r.
18.00 – intencja wolna

 

Piątek 04.09.2020 r.
18.00 – intencja wolna

 

Sobota 05.09.2020 r.

18.00 – W intencji: Zbigniew i Grażyna Kuliccy z okazji kolejnej rocznicy sakramentu

małżeństwa

 

XXIII Niedziela Zwykła 06.09.2020 r.
08.00 – ++ Marian Kopyt (1 roczn. śm.), Janina i Wacław

12.30 – ++ Edwin, Kajetan Andrzejewscy i zm. z rodziny Andrzejewskich i Siudów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Intencje na XXII niedzielę zwykłą – 30.08.2020:

 

Stary Dworek

XXII Niedziela Zwykła – 30.08.2020 r.
09.30 – ++ Zdzisław Czerwiński; Czesława (k), Michał, Teresa, Józef Kalita;

Stanisław Zborowski

Czwartek – 03.09.2020 r.:

17:00 – za rodzinę Kuczerów (rez.)

XXIII Niedziela Zwykła – 06.09.2020 r.
09.00 – rez. Janiak

 

Zemsko
XXII Niedziela Zwykła – 29.08.2020 r.(sobota)
18.00 – + Henryk Ziółkowski (1 r. śm)

Sobota – 05.09.2020 r.
16.00 – ślub: Marta Kalisiewicz, Stanisław Gradowski

XXIII Niedziela Zwykła – 06.09.2020 r.

10:30 — ++ Jadwiga i Teofil Karg i zm. Z rodziny Diering

 

Popowo

XXII Niedziela Zwykła – 29.08.2020 r. (sobota)
16.45 – + Za syna Mariusza (1 roczn. śmierci)

XXIII Niedziela Zwykła – 06.09.2020 r.
12.00 – ++ Krystyna, Zygmunt Kisiel (rez.)

 

Chycina

XXII Niedziela Zwykła – 29.08.2020 r. (sobota)
19.15 –  + Sabina Domagała (w miesiąc po pogrzebie)
XXIII Niedziela Zwykła – 06.09.2020 r.
9.30 –  + Sabina Domagała (int. od Zofii i Henryka Gwiazdoń z rodziną)
Goruńsko (w Chycinie)

XXII Niedziela Zwykła – 30.08.2020 r.
11.00 – Agnieszka i Adam Wyka z okazji 25 rocznicy ślubu

XXIII Niedziela Zwykła – 06.09.2020 r.
11.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

Bledzew, 23.08.2020 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na XXI Niedzielę Zwykłą

 

 

XXI Niedziela Zwykła 23.08.2020 r.
08.00 – Ks. Ryszard w 70. urodziny

12.30 – Z okazji 13. rocznicy ślubu Zofii i Stanisława o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki

Bożej dla jubilatów i całej rodziny

 

Poniedziałek 24.08.2020 r.
18.00 – W intencji Lidii, męża Piotra oraz dzieci: Mirella, Krzysztof – o uzdrowienia i potrzebne

łaski

 

Wtorek 25.08.2020 r.
18.00 – W intencji Lidii, męża Piotra oraz dzieci: Mirella, Krzysztof – o uzdrowienia i potrzebne

łaski

 

Środa 26.08.2020 r.
18.00 – W intencji Lidii, męża Piotra oraz dzieci: Mirella, Krzysztof – o uzdrowienia i potrzebne

łaski

 

Czwartek 27.08.2020 r.
18.00 – Od Żywego Różańca: za ludzi, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej

 

Piątek 28.08.2020 r.
18.00 – + Marian Łapiński (25 r. śm.)

 

Sobota 29.08.2020 r.

08.00 – + Ewa Łuczuk (2 r. śm.) oraz za zmarłych z rodziny Łuczuk oraz Pawlak

15:30 – Ślub: Jarosław Kamiński, Marcelina Kamińska

 

XXII Niedziela Zwykła 30.08.2020 r.
08.00 – + Janina Królikowska (6 r. śm.) i zmarli z rodziny

12.30 – + Józef Świercz (8 r. śm.)

 

 

 

 

 

Intencje na XXI niedzielę zwykłą – 23.08.2020:

 

Stary Dworek

XXI Niedziela Zwykła – 23.08.2020 r.
09.30 – ++ Zmarli z rodzin: Milka, Waroch, Kaweccy, Dziembowscy

XXII Niedziela Zwykła – 30.08.2020 r.
09.30 – ++ Zdzisław Czerwiński; Czesława (k), Michał, Teresa, Józef Kalita;

Stanisław Zborowski

 

Zemsko
XXI Niedziela Zwykła – 22.08.2020 r.(sobota)
18.00 – + Alfred Dominas (15 r. śm.)

XXII Niedziela Zwykła – 29.08.2020 r.(sobota)
18.00 – + Henryk Ziółkowski (1 r. śm)

 

Popowo

XXI Niedziela Zwykła – 22.08.2020 r. (sobota)
16.45 – + Regina Winnicka

XXII Niedziela Zwykła – 29.08.2020 r. (sobota)
16.45 – + Mieczysława (k), Rajmund Cichoń i zm. z rodzin Cichoń i Cierpiak

 

Chycina

XXI Niedziela Zwykła – 22.08.2020 r. (sobota)
19.15 –  ++ Urszula, Tadeusz Gracz
XXII Niedziela Zwykła – 29.08.2020 r. (sobota)
19.15 –  + Sabina Domagała (w miesiąc po pogrzebie)
Goruńsko (w Chycinie)

XXI Niedziela Zwykła – 23.08.2020 r.
11.00 – + int. wolna

XXII Niedziela Zwykła – 30.08.2020 r.
11.00 – Agnieszka i Adam Wyka z okazji 25 rocznicy ślubu

Bledzew, 16.08.2020 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na XX Niedzielę Zwykłą

 

Sobota 15.08.2020 r. Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

08.00 – ++ Edward Ukleja (34 r. śm.), Maria, Aniela, Helena

12.30 – + Stanisława Cap (k) i chrzest: Kazimierz Obliński

 

XX Niedziela Zwykła 16.08.2020 r.
08.00 – ++ Jan Boryń (32 r. śm.), Kazimiera Boryń

12.30 – ++ Leokadia, Ewa, Marian oraz zmarli z rodz. Kulickich i Madejskich

 

Poniedziałek 17.08.2020 r.
18.00 – + Teresa Gawrońska (2 r. śm.)

 

Wtorek 18.08.2020 r.
18.00 – + Szczepan Józef Herod (w m-c po pogrzebie)

 

Środa 19.08.2020 r.
18.00 – w intencji Panu Bogu wiadomej

 

Czwartek 20.08.2020 r.
18.00 – ++ Helena, Stanisław Marcinkowscy

 

Piątek 21.08.2020 r.
8.00 – intencja wolna

 

Sobota 22.08.2020 r.
18.00 – intencja wolna

 

XIX Niedziela Zwykła 23.08.2020 r.
08.00 – Ks. Ryszard w 70. urodziny

12.30 – Z okazji 13. rocznicy ślubu Zofii i Stanisława o Boże błogosławieństwo o opiekę Matki

Bożej dla jubilatów i całej rodziny

 

 

 

 

 

Stary Dworek

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny –  sobota 15.08.2020 r.

09:30 — ++ Karol Dobkiewicz, Władysława (k), Jan, Jerzy Dziubałtowscy

XX Niedziela Zwykła – 16.08.2020 r.
09.30 – + Danuta Banasiak (int. od dzieci)

XXI Niedziela Zwykła – 23.08.2020 r.
09.30 – ++ z rodzin: Milka, Waroch, Kaweccy, Dziembowscy

 

Zemsko

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny – 14.08.2020 r. (piątek)

18:00 — ++ Kazimierz i Rozalia Kańscy (zm. Rodzice)

XX Niedziela Zwykła – 15.08.2020 r.(sobota)
18.00 – ++ Andrzej, Klemens, Krzysztof, Aleksander

XXI Niedziela Zwykła – 22.08.2020 r.(sobota)
18.00 – + Alfred Dominas

 

Popowo

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny – 14.08.2020 r. (piątek)

16:45 — ++ Marian, Dominika, Henryk, Waldemar, Czesław Marianowscy, Maria Walczak

XX Niedziela Zwykła – 15.08.2020 r. (sobota)
16.45 – int. wolna

XIX Niedziela Zwykła – 22.08.2020 r. (sobota)
16.45 – + Regina Winnicka

 

Chycina

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny – 14.08.2020 r. (piątek)

19:15 — ++ Ludwik i Franciszka Duda
XX Niedziela Zwykła – 15.08.2020 r. (sobota)
19.15 –  + Teresa Rogala (5 r. śm.)

XXI Niedziela Zwykła – 22.08.2020 r. (sobota)
19.15 –  + Urszula, Tadeusz Gracz
Goruńsko

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny –  sobota 15.08.2020 r. (Chycina)

11:00 — int. wolna

XX Niedziela Zwykła – 16.08.2020 r. (Chycina)
11.00 – + Teofil Srebro i zm. z rodziny Srebro (2 r. śm.)

XXI Niedziela Zwykła – 23.08.2020 r.
11.00 – int. wolna

 

Bledzew, 09.08.2020 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na XIX Niedzielę Zwykłą

 

Sobota 08.08.2020 r.

18.00 – W intencji parafii na zakończenie pielgrzymki

XIX Niedziela Zwykła 09.08.2020 r.

08.00 – + Krzysztof Dobrowolski (25 greg.)

12.30 – + Rolf Decker (11 r. śmierci). Chrzest: Maria Krystyna Bartkowiak

 Poniedziałek 10.08.2020 r.

18.00 – + Krzysztof Dobrowolski (26 greg.)

 Wtorek 11.08.2020 r.

18.00 – + Krzysztof  Dobrowolski (27 greg.)

Środa 12.08.2020 r.
18.00 – Beata i Stanisław Kulik – intencja dziękczynno błagalna o Bożą miłość w ich sercu

 Czwartek 13.08.2020 r.

18.00 – + Krzysztof  Dobrowolski (greg. 29)

 Piątek 14.08.2020 r.

8.00 – + Krzysztof  Dobrowolski (greg. 30)

 Sobota 15.08.2020 r. Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

08.00 – ++ Edward Ukleja (34 r. śm.), Maria, Aniela, Helena

12.30 – + Stanisława Cap (k)

 XIX Niedziela Zwykła 16.08.2020 r.

08.00 – ++ Jan Boryń (32 r. śm.), Kazimiera Boryń

12.30 – ++ Leokadia, Ewa, Marian oraz zmarli z rodz. Kulickich i Madejskich

Stary Dworek

XIX Niedziela Zwykła – 09.08.2020 r.
09.30 – ++ z rodz. Ignacik

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny –  sobota 15.08.2020 r.

09:30 — ++ Karol Dobkiewicz, Władysława (k), Jan, Jerzy Dziubałtowscy

XX Niedziela Zwykła – 16.08.2020 r.
09.30 – + Danuta Banasiak (int. od dzieci)

 

Zemsko
XIX Niedziela Zwykła – 08.08.2020 r.(sobota)
18.00 – + Urszula Dominas (7 r. śm.),

12:00 — (niedziela): I Komunia św. Mai Jobke

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny – 14.08.2020 r. (piątek)

18:00 — Kazimierz i Rozalia Kańscy (zm. Rodzice)

XX Niedziela Zwykła – 15.08.2020 r.(sobota)
18.00 – + rez. (Szulczewska)

 

Popowo

XIX Niedziela Zwykła – 08.08.2020 r. (sobota)
16.45 – + Wiesław Krasucki

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny – 14.08.2020 r. (piątek)

16:45 — Marian, Dominika, Henryk, Waldemar Marianowscy

XX Niedziela Zwykła – 15.08.2020 r. (sobota)
16.45 – int. wolna

 

Chycina

XIX Niedziela Zwykła – 08.08.2020 r. (sobota)
19.15 –  ++ Zofia, Stanisław, Roman Skalscy

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny – 14.08.2020 r. (piątek)

19:15 — ++ Ludwik i Franciszka Duda
XX Niedziela Zwykła – 15.08.2020 r. (sobota)
19.15 –  + Teresa Rogala (5 r. śm.)
Goruńsko

XIX Niedziela Zwykła – 09.08.2020 r.
11.00 – + Henryk Bujakowski (2 r. śm.)

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny –  sobota 15.08.2020 r.

11:00 — int. wolna

XX Niedziela Zwykła – 16.08.2020 r.
11.00 – + Teofil Srebro (2 r. śm.)

Bledzew, 02.08.2020 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na XVIII Niedzielę Zwykłą

 

Sobota 01.08.2020 r. (nie jest to Msza z niedzieli)
08.00 – + W kolejną rocznicę śm. syna Wojciecha o radość nieba
XVIII Niedziela Zwykła 02.08.2020 r.
08.00 – ++ Marian Wesołowski (24 rocz. śm.) i Małgorzatę Wojciechowską

12.30 – ++ Anna, Paweł Siuda i zm. z rodz. Siudów oraz zm. Edwin i Kajetan
Andrzejewscy 

Poniedziałek 03.08.2020 r.
18.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę M.B. Nieustającej Pomocy i aniołów
Stróży dla wnuczek: Roksana i Maria w kolejne rocznice urodzin prosi babcia

Wtorek 04.08.2020 r.
18.00 – + Krzysztof  Dobrowolski (greg. 20) 

Środa 05.08.2020 r.
18.00
– ++ Jan Śmiałkowski (14 rocz. śm.) i Gertruda Śmiałkowska

Czwartek 06.08.2020 r.
18.00 – + Krzysztof  Dobrowolski (greg. 22) 

Piątek 07.08.2020 r.
18.00 – + Krzysztof  Dobrowolski (greg. 23)

Sobota 08.08.2020 r. (nie jest to Msza z niedzieli)
08.00 – + Krzysztof  Dobrowolski (greg. 24)

18.00 – W intencji Parafii (Msza św. na zakończenie pieszej pielgrzymki)
XIX Niedziela Zwykła 09.08.2020 r.
08.00 – + Krzysztof  Dobrowolski (greg. 25)

12.30 – + Rolf Decker (11 rocz. śm.)

Chrzest: Bartkowiak Maria Krystyna 

Intencje mszalne na XVIII Niedzielę Zwykłą 02.08.2020 r.

Stary Dworek
XVIII Niedziela Zwykła – 02.08.2020 r.
09.30 – ++ z rodziny Grzesiak: Tadeusz, Henryk, Małgorzata, Teresa, Rafał
i Marcin;  Kolasiński Zdzisław; Butrym Emil

XIX Niedziela Zwykła – 09.08.2020 r.
09.30 – ++ z  rodziny Ignacik

Zemsko
XVIII Niedziela Zwykła – 01.08.2020 r.(sobota)
18.00 – ++ Tadeusz, Jan Klocek i Halina, Stanisław, Dorota z rodz. Kałuskich

XIX Niedziela Zwykła – 08.08.2020 r.(sobota)
18.00 – + Urszula Dominas (7 rocz. śm.)

XIX Niedziela Zwykła – 09.08.2020 r.
12.00 – Z okazji I Komunii św. Mai Jobke o Boże błog. i potrzebne  łaski
(zaprosić w imieniu rodziny, mieszkańców Zemska na tę Mszę)
Popowo

XVIII Niedziela Zwykła – 01.08.2020 r. (sobota)
16.45 – + Krzysztof Dobrowolski (greg.)
XIX Niedziela Zwykła – 08.08.2020 r. (sobota)
16.45 int. wolna

Chycina

XVIII Niedziela Zwykła – 01.08.2020 r. (sobota)
19.15  ++ Izabela i Damazy Gracz
XIX Niedziela Zwykła – 08.08.2020 r.
(sobota)
19.15  ++ Zofia, Stanisław, Roman Skalscy


Goruńsko

XVIII Niedziela Zwykła – 02.08.2020 r.
11.00 – + Zofia Naryniecka (w m-c po pogrzebie)

XIX Niedziela Zwykła – 09.08.2020 r.
11.00 – + Henryk Bujakowski (2 rocz. śm.)

Bledzew, 26.07.2020 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na XVII Niedzielę Zwykłą

 

Sobota 25.06.2020 r. (nie jest to Msza z niedzieli)
08.00 – + Krzysztof Dobrowolski (greg.10)

15.30 – ślub: Grzegorz Tomasz Winnicki i Magdalena Stefania Kozaczka
XVII Niedziela Zwykła 26.07.2020 r.
08.00 – + Krzysztof Dobrowolski (greg. 11)

12.30 – ++ 25 rocz. śm. Józef i zm. z rodziny Bańko i Kubisztal

Chrzest: Ola Mirosława Bottig i Hubert Kabziński

I Komunia św.: Leny Słowik 

Poniedziałek 27.07.2020 r.
09.00O zdrowie członkiń róż Żywego Różańca

Wtorek 28.07.2020 r.
18.00 – + Krzysztof Dobrowolski (greg. 13) 

Środa 29.07.2020 r.
18.00
– ++ Marian Wesołowski i zm. z rodziny

Czwartek 30.07.2020 r.
18.00 – ++ Jan Świdziński (10 rocz. śm.) i Maria Świdzińska o radość nieba 

Piątek 31.07.2020 r.
18.00 – ++ Kazimiera (k) Boryń (6 rocz. śm.) i Jan Boryń

Sobota 01.08.2020 r. (nie jest to Msza z niedzieli)
08.00 – + W kolejną rocznicę śm. syna Wojciecha o radość nieba

XVIII Niedziela Zwykła 02.08.2020 r.
08.00 – ++ Marian Wesołowski (24 rocz. śm.) i Małgorzatę Wojciechowską

12.30 – ++ Anna, Paweł Siuda i zm. z rodz. Siudów oraz zm. Edwin i Kajetan
Andrzejewscy 

Intencje mszalne na XVII Niedzielę Zwykłą 26.07.2020 r.

Stary Dworek
XVII Niedziela Zwykła – 26.07.2020 r.
09.30 – W intencji Parafii

XVII Niedziela Zwykła – 02.08.2020 r.
09.30 – ++ z rodziny Grzesiak: Tadeusz, Henryk, Małgorzata, Teresa, Rafał;
Kolasiński Rafał; Butrym Zdzisław i Emil

Zemsko
XVII Niedziela Zwykła – 25.07.2020 r.(sobota)
18.00 – ++ Halina, Stanisław, Dorota z rodz. Kałuskich i Tadeusz, Jan Klocek

XVIII Niedziela Zwykła – 01.08.2020 r.(sobota)
18.00 – ++ Tadeusz, Jan Klocek i Halina, Stanisław, Dorota z rodz. Kałuskich
Popowo

XVII Niedziela Zwykła – 25.07.2020 r. (sobota)
16.45 – ++ Anna, Władysław Waroch i Krystyna Dawidowicz
XVIII Niedziela Zwykła – 01.08.2020 r
. (sobota)
16.45 – + Krzysztof Dobrowolski (greg.)

Chycina

XVII Niedziela Zwykła – 25.07.2020 r. (sobota)
19.15  W intencji Parafii
XVIII Niedziela Zwykła – 01.08.2020 r.
(sobota)
19.15  ++ Izabela i Damazy Gracz


Goruńsko

XVII Niedziela Zwykła – 26.07.2020 r.
11.00 – W intencji Parafii

XVIII Niedziela Zwykła – 02.08.2020 r.
11.00 – + Zofia Naryniecka (w m-c po pogrzebie)

Bledzew, 19.07.2020 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na XVI Niedzielę Zwykłą

 

Sobota 18.06.2020 r. (nie jest to Msza z niedzieli)
08.00 – + Krzysztof Dobrowolski (greg. 3)
XVI Niedziela Zwykła 19.07.2020 r.
08.00 – + Krzysztof Dobrowolski (greg. 4)

12.30 – ++ O Boże miłosierdzie i łaskę nieba dla Jan Petryński (7 rocz. śm.)
oraz zm. rodziców: Józefa (k), Franciszek, Kazimiera, Henryk
chrzest: Aleksander Bartkiewicz

 

Poniedziałek 20.07.2020 r.
18.00 – Dziękczynna z okazji 57 rocz. ślubu  Antoni i Gertruda Ukleja
oraz w 80 rocz. urodzin Gertrudy


Wtorek 21.07.2020 r.

18.00 – + Krzysztof Dobrowolski (greg. 6)

 

Środa 22.07.2020 r.
18.00
– + W rocznicę śmierci męża Edwina o radość nieba

Czwartek 23.07.2020 r.

18.00 – + Krzysztof Dobrowolski (greg. 8)

 

Piątek 24.07.2020 r.
18.00 – + Krzysztof Dobrowolski (greg. 9)

Sobota 25.06.2020 r. (nie jest to Msza z niedzieli)
08.00 – + Krzysztof Dobrowolski (greg. 10)

15.30 – ślub: Grzegorz Tomasz Winnicki i Magdalena Stefania Kozaczek
XVII Niedziela Zwykła 26.07.2020 r.
08.00 – + Krzysztof Dobrowolski (greg. 11)

12.30 – ++ 25 rocz. śm. Józef i zm. z rodziny Bańko i Kubisztal
                   Chrzest: Ola Mirosława Bottig i Hubert Kabziński
                   I Komunia św.: Lena Słowik

 

 Intencje mszalne na XVI Niedzielę Zwykłą 19.07.2020 r. 

Stary Dworek
XVI Niedziela Zwykła – 19.07.2020 r.
09.30 – Dziękczynna za dar życia mamy Anny z okazji 85 rocz. ur. z prośbą
o zdrowie i Boże błogosławieństwo

XVII Niedziela Zwykła – 26.07.2020 r.
09.30 – W intencji Parafii

Zemsko
XVI Niedziela Zwykła – 18.07.2020 r.(sobota)
18.00 – + Józefa (k) Dobkiewicz (2 rocz. śm.)

XVII Niedziela Zwykła – 25.07.2020 r.(sobota)
18.00 – ++ Halina, Stanisław, Dorota z rodz. Kałuskich i Tadeusz, Jan Klocek                

Popowo

XVI Niedziela Zwykła – 18.07.2020 r. (sobota)
16.45 – ++ Stefan i Zofia Białkowscy
XVII Niedziela Zwykła – 25.07.2020 r
. (sobota)
16.45 – ++ Anna, Władysław Waroch i Krystyna Dawidowicz

Chycina

XVI Niedziela Zwykła – 18.07.2020 r. (sobota)
19.15 – + Paraska Kowalczyk (w m-c po pogrzebie)
XVII Niedziela Zwykła – 25.07.2020 r. (sobota)
19.15  W intencji Parafii


Goruńsko

XVI Niedziela Zwykła – 19.07.2020 r.
11.00 – rez. Kukla

XVII Niedziela Zwykła – 26.07.2020 r.
11.00 – W intencji Parafii

Bledzew, 12.07.2020 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na XV Niedzielę Zwykłą

 

Sobota 11.06.2020 r. (nie jest to Msza z niedzieli)święto św. Benedykta
08.00 – int. od sióstr: W intencji matki Zgromadzenia Sióstr Jezusa
Miłosiernego siostry Joanny o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
XV Niedziela Zwykła 12.07.2020 r.
08.00 – W intencji ojca Jana Chmist z okazji imienin i urodzin o Boże
błogosławieństwo i potrzebne łaski

12.30 – + Damian (5 rocz. śm.) o radość nieba 

Poniedziałek 13.07.2020 r.
18.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

Wtorek 14.07.2020 r.
18.00 – ++ Zofia Nowakowska (3 rocz. śm.), Marianna i Feliks Witkowscy,
Roman Hak oraz Urszula Wityk – Janc 

Środa 15.07.2020 r.
18.00
– ++ Henryka (ona) Siuda i zmarłych z rodziny Orszulaków i Siudów

Czwartek 16.07.2020 r.
18.00 – + Kazimiera (ona) Drewnicka (int. od syna Adama w kolejną rocz.                śmierci) 

Piątek 17.07.2020 r.
18.00 – ++ Michał i Marianna Witczak oraz zm. Zenon i Daniel Darul

Sobota 18.06.2020 r. (nie jest to Msza z niedzieli)
08.00 – + Krzysztof Dobrowolski (greg. 3)

XVI Niedziela Zwykła 19.07.2020 r.
08.00 – + Krzysztof Dobrowolski (greg. 4)

12.30 – ++ O Boże miłosierdzie i łaskę nieba dla Jan Petryński (7 rocz. śm.)
oraz zm. rodziców: Józefa (k), Franciszek, Kazimiera, Henryk
chrzest: Aleksander Bartkiewicz 

Intencje mszalne na XV Niedzielę Zwykłą 12.07.2020 r.

Stary Dworek
XV Niedziela Zwykła – 12.07.2020 r.
09.30 – ++ Agnieszka, Wincenty i zmarli z rodziny Deus

XVI Niedziela Zwykła – 19.07.2020 r.
09.30 – Dziękczynna za dar życia mamy Anny z okazji 85 rocz. ur. z prośbą
o zdrowie i Boże błogosławieństwo

Zemsko
XV Niedziela Zwykła – 11.07.2020 r.(sobota)
18.00 – ++ Anna, Kazimierz i Ryszard

XVI Niedziela Zwykła – 18.07.2020 r.(sobota)
18.00 – + Józefa (k) Dobkiewicz (2 rocz. śm.)                

Popowo

XV Niedziela Zwykła – 11.07.2020 r. (sobota)
16.45 – + Karolina Sondej, Karolina i Piotr Nowak
XVI Niedziela Zwykła – 18.07.2020 r
. (sobota)
16.45 – ++ Stefan i Zofia Białkowscy 

Chycina

XV Niedziela Zwykła – 11.07.2020 r. (sobota)
19.15 – W intencji Wiktor Olek w dniu chrztu i jego rodziców
dziękczynno – błagalna
XVI Niedziela Zwykła – 18.07.2020 r. (sobota)
19.15 – + Paraska Kowalczyk (w m-c po pogrzebie)


Goruńsko

XV Niedziela Zwykła – 12.07.2020 r.
11.00 – ++ Władysław, Irena Ruman i Jan Karmoliński

XVI Niedziela Zwykła – 19.07.2020 r.
11.00 int. wolna

Bledzew, 05.07.2020 r.

 

Intencje Mszalne w Bledzewie na XIV Niedzielę Zwykłą

 

Sobota 04.06.2020 r. (nie jest to Msza z niedzieli)
08.00 – W intencji sióstr: Edyty, Anny i Dominiki, które w dniu dzisiejszym
składają swoje pierwsze śluby zakonne w Myśliborzu
XIV Niedziela Zwykła 05.07.2020 r.
08.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

12.30 – + Stanisław Roszak (51 rocz. śm.)

 

Poniedziałek 06.07.2020 r.
14.00 – + Zofia Naryniecka (pogrzeb)

18.00 – ++ Władysława (k), Wacław, Aleksander, Ryszard Rutka
i Krystyna Gajewska


Wtorek 07.07.2020 r.

18.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

 

Środa 08.07.2020 r.
18.00
– W intencji Panu Bogu wiadomej

Czwartek 09.07.2020 r.

18.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej

 

Piątek 10.07.2020 r.
18.00 – ++ Teresa i Stanisław Jasielscy

Sobota 11.06.2020 r. (nie jest to Msza z niedzieli) – święto św. Benedykta
08.00 – int. od sióstr: W intencji matki Zgromadzenia Sióstr Jezusa
Miłosiernego siostry Joanny o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
XIV Niedziela Zwykła 12.07.2020 r.
08.00 – W intencji ojca Jana Chmist z okazji imienin i urodzin o Boże
błogosławieństwo i potrzebne łaski

12.30 – + Daniel (5 rocz. śm.) o radość nieba

 

 

 

 

 

 

 

Intencje mszalne na XIV Niedzielę Zwykłą 05.07.2020 r.

Stary Dworek
XIV Niedziela Zwykła – 05.07.2020 r.
09.30 –  ++ Rodzice: Witold i Weronika Chmielewscy
oraz Tomasz i Stefania Rusnak

XV Niedziela Zwykła – 12.07.2020 r.
09.30 – ++ Agnieszka, Wincenty i zmarli z rodziny Deus

 

Zemsko
XIV Niedziela Zwykła – 04.07.2020 r.(sobota)
18.00 – ++ Anna, Jan Łysiak i Bogdan Łysiak

XV Niedziela Zwykła – 11.07.2020 r.(sobota)
18.00 – rez. Szlachetko
Popowo

XIV Niedziela Zwykła – 04.07.2020 r. (sobota)
16.45 – Anna i Mariusz Jesiołowscy z okazji 20 rocz. sakr. małżeństwa
o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski (int. od dzieci)
XV Niedziela Zwykła – 11.07.2020 r. (sobota)
16.45 – + Karolina Sondej

 

Chycina

XIV Niedziela Zwykła – 04.07.2020 r. (sobota)
19.15 – ++ Marta i Aleksander Rymelscy
XV Niedziela Zwykła – 11.07.2020 r. (sobota)
19.15 – int. wolna


Goruńsko

XIV Niedziela Zwykła – 05.07.2020 r.
11.00 – W intencji Pawła z okazji imienin i urodzin z prośbą o Boże
błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej

XV Niedziela Zwykła – 12.07.2020 r.
11.00 – ++ Władysław, Irena Ruman i Jan Karmoliński